Sunulan Programlar:
Enfocamp Valencia

Enfocamp Valencia Yaz Okulu - Enfocamp

Yaz Okulu/12-18 Yaş

İspanya / Valencia / Merkez

Okul; Şehir Merkezi
Program Tarih Aralığı; Haziran-Ağustos
Katılım İçin Yaş Aralığı; 12 ile 17 Yaş Arası
Okul Kapasitesi; 250 Öğrenci

Ön görüşlü yapısı ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkan Valencia, her yıl binlerce turistin kültürel turizm için uğrak noktası olmasının yanı sıra, İspanyollar başta olmak üzere pek çok insanın deniz turizmi için de tercih noktalarından biridir.
Akdeniz kıyısında yer alan Valensiya, kilometrelerce uzanan cennet gibi plajlara, güzel sahil şeridine, büyüleyici mimariye ve sıcak bir iklime sahiptir.
Enforex Enfocamp bünyesinde sunulan Valencia yaz okulu ise şehrin üniversite mahallesi içerisinde plaja yürüme mesafesinde ve şehir merkezinden uzak olmayan bir lokasyonda öğrencilere hizmet sunmaktadır.

Konaklama; Kampüs içerisinde yer alan yurtlar 3 kişilik özel banyolu olarak hizmet vermektedirler. Öğrencilerin cinsiyetlerine göre yapılan eşleşmelerle konaklama detayları belirlenmektedir. 3 öğün yemekler ise kampüs içerisinde yemekhanede tüketilmektedir.

Sosyal Aktivite ve Gezi Programları; Kampüs içerisinde öğrencilere çeşitli spor ve sanat aktiviteleri, akşam eğlenceleri sunulmaktadır. 2 haftada bir düzenlenen geziler, bir tam gün ve iki yarım gün olarak gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler sunulan etkinlik ve gezi programlarına fark ücreti ödemeden katılabilmektedirler.devamını göster Devamını Göster

Enfocamp Valencia
Enfocamp Valencia
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim