Eurocenters

Eurocenters Lunenburg Kanada Dil Okulu

Kanada / Lunenburg / Merkez

Lunenburg: Nova Scotia’ da yer alan bir liman kentidir. Kanada’ nın en güzel şehirlerinden biri olan Lunenburg, UNESCO Dünya Mirasi olan bir sit alanıdır. Oldukça güvenli bir şehirdir ve doğada yapılacak pek çok etkinlik bulunmaktadır. Dört mevsimin yaşandığı şehirde, doğal harikalar, büyüleyici bir denizcilik tarihi, dost canlısı insanlar ve çoğu olanaklara yürüyerek veya bisikletle ulaşım imkanı sunmaktadır.
Eurocentres Lunenburg: Dil okulu, kültürel farklılıkların paylaşımı ve yaşam boyu sürecek arkadaşlıklar edinmek için mükemmel bir yerdir.Lunenburg, ziyaretçilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır . Öğrenciler bu faaliyetlerin istediğine katılabilmektedir.Okul, dil eğitiminin yanı sıra, aktiviteler ile ilgili bilgilendirmeyi sağlamaktadır. Aktiviteler, öğrencilerine çevreyi ve kültürü tanıtmak amacıyla tasarlanmıştır.Düzenli olarak sosyal faaliyetler düzenlemektedir, böylece öğrenciler toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurabilmektedir.
Okulun Konumu: Şehir merkezinde yer almaktadır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: İnteraktif tahtalar, kütüphane, bilgisayar odası, öğrenim merkezi, öğrenci salonu, klima, tekerlekli sandalye ile erişim imkanı.
Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Akademik Amaçlar için İngilizce (20), Yoğun İngilizce, Yoğun İş İngilizce, Yoğun IELTS (25), Süper Yoğun İngilizce, Süper Yoğun IELTS (30).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Kanada Lunenburg Eurocenters
Kanada Lunenburg Eurocenters
Kanada Lunenburg Eurocenters
Kanada Lunenburg Eurocenters
Kanada Lunenburg Eurocenters
Kanada Lunenburg Eurocenters
Kanada Lunenburg Eurocenters

Eurocenters Kanada Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim