Eurocenters
Eurocenters Vancouver

Eurocenters Vancouver Kanada Dil Okulu

Kanada / Vancouver / Merkez

Vancouver: Deniz ve dağlarla çevrili, ılık iklime sahip Vancouver, yaşamak için dünyanın en iyi yerleri arasında olmaya devam ediyor. Vancouver, Kuzey Amerika'daki en yüksek yaşam standartlarına sahiptir.Çok sayıda sayıda kış, su sporları olanağı sunar. Vancouver’ın plajlarından birinde rahatlayabilir, tarihi Gastown’da gezinebilir veya 100 adet parkından birini keşfedebilirsiniz. Şehir için ulaşım ağı oldukça gelişmiş olup otobüs ve metro ile ulaşım kolaylıkla sağlanabilir.
Eurocentres Vancouver: Resmi IELTS test merkezidir. Öğrenciler okulun profesyonel ve dinamik kadrosu ile eğitim alırken aynı zamanda Canada Place' den görülen harika manzaranın tadını çıkarabilirler. Vancouver, ziyaretçilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilmektedir. Okul aktiviteler ile ilgili bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleri de tanıtmaktadır. Öğrencilerine çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Devamlı sosyal faaliyetler düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurabilmektedir.
Okulun Konumu: Şehir merkezinde yer almaktadır.
Konaklama:
Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım:
Ortalama 12-13 öğrencilik modern sınıflar, interaktif tahtalar, ücretsiz wi-fi, bilgisayar odası.
Sunulan Programlar: Genel İngilizce, IELTS (20), Yoğun İngilizce, Yoğun İş İngilizce, Yoğun IELTS, Yoğun TOEFL, Yoğun TOEIC (25), Süper Yoğun İngilizce, Süper Yoğun IELTS (30).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Kanada Vancouver Eurocenters
Kanada Vancouver Eurocenters
Kanada Vancouver Eurocenters
Kanada Vancouver Eurocenters
Kanada Vancouver Eurocenters
Kanada Vancouver Eurocenters
Kanada Vancouver Eurocenters
Kanada Vancouver Eurocenters

Eurocenters Kanada Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim