FLS Specialty Tours Boston

Harvard University Yaz Okulu - FLS Specialty Tours

Stem Camp 12 Yaş Ve Üzeri

Amerika / Boston / Boston

Boston; eşsiz kültürel mekanları, prestijli üniversite ve kolejleri ve birinci sınıf eğlence ve yemek olanaklarını bir araya getirir. “Boston Maratonu”na ev sahipliği yaparak sağlıklı ve zinde yaşamı benimseyenler için cazibe merkezi olan Boston, ulaşımı 1 saatten az süren sahilleri ve kırsal alanları ile herkes için keyifle yaşanılası bir şehirdir.
STEM Camp: Harvard Üniversitesi ABD’deki en eski ve saygıdeğer eğitim kurumu olup gençlere ilham kaynağı olan bir ortama sahiptir. STEM kampı, bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarında öğrencilere hem bilgi hem de vizyonlarını geliştirebilmeleri açısından eşsiz değerde fırsat sunar. Haftada 18 ders verilir. Dersler Harvard Üniversites dersliklerinde alınır.
Aktivite ve Geziler: Harvard Üniversitesi ve MIT gezileri, Bilim Müzesi, New England Aquarium, Boston Duck Turu, Revere Plajı, Güzel Sanatlar Müzesi, Newbury Street alışverişi, Beacon Hill/The State House vb gibi geziler düzenlenir. Akşamları gözetmen eşliğinde çeşitli etkinlikler yapılır.
Konaklama: Öğrenciler, Boston şehir merkezinde konumlanmış Suffolk Üniversitesi yurtlarında yemekli konaklarlar. Derslerin görüldüğü Harvard Üniversitesi’ne metro ile kısa sürede ulaşabilirler. Öğün dağılımı hafta içi 3 öğün, Cumartesi günleri, brunch ve Pazar günleri akşam yemekleri şeklindedir.
Dönemler: Ekim-Nisan arasında belirli tarihlerde mevcuttur. Maksimum 8 hafta alınabilir.devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim