FLS Specialty Tours Los Angeles

California State University Yaz Okulu - FLS Specialty Tours

Bilgisayar Bilimleri Kampı 12 Yaş Ve üzeri

Amerika / Los Angeles / Cal State Fullerton

Los Angeles; Disneyland, Santa Monica gibi merkezleriyle Amerika’nın turistik açıdan şüphesiz en cezbedici şehirlerinden olan Los Angeles, LA Lakers NBA takımı ve ünlü Amerikan üniversitesi UCLA’ya da ev sahipliği yapar.
Cal State Fullerton - Bilgisayar Bilimleri Kampı: California State Üniveristesi Fullerton kampüsündeki bu program sayesinde Santa Monica gibi Los Angeles’ın muhteşem sahillerine sadece 45 dk. araç mesafesinde unutulmaz bir LA deneyimi kazanırken sizi geleceğe hazırlayacak, en yeni bilgisayar teknolojilerine dair beceri kazanabilirsiniz. Program, kendi oyununuzu veya harika bir web sitesini sıfırdan tasarlamayı da öğretmektedir. Bu kamp sizi, her zaman elinizin altındaki Minecraft’ın yanında, Unity, Python, Xcode, Swift ve daha pek çok programlama diliyle tanıştıracaktır.
Özellikler: 12 yaş ve üzeri içindir. İyi eğitimli öğretmenler eşliğinde haftada 18 İngilizce dersi ve 6 Bilgisayar Bilimi dersi verilir. Ders ve sosyal aktiviteyi bir arada barındıran program dansi spor, oyun ve film gibi gece aktivitelerini de içerir.
Aktivite ve Geziler: Discovery Cube, California Science Center, Disneyland, Universal Studios, Hollywood, Beverly Hills, LA Şehir Merkezi Turu, DJ Dans Partisi, Veda Partisi, Aquarium of the Pacific.
Konaklama: Cal State University- Fullerton’ın güvenli yurtlarında her bir dairede 2 öğrenci konaklar. Ev konforuna sahip konaklamada, hafta içi 3 öğün, gezi günlerinde brunch ve gezi olmayan günlerde brunch ve akşam yemeği dahildir.
Dönemler: Haziran, Temmuz ve Ağustos’ta belirli tarihlerde mevcuttur.

devamını göster Devamını Göster

FLS Specialty Tours Amerika Tanıtım Videosu


Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim