FLS Specialty Tours New York

Marymount Manhattan College Yaz Okulu - FLS Specialty Tours

New York Keşif Kampı 13 Yaş Ve üzeri

Amerika / New York / Marymount Manhattan College

New York: Günün her saati canlı olan New York tüm dünyada insanların en çok hayalini kurdukları şehirlerden biridir. Broadway, Empire State Building, Time’s Square ve daha pek çok görmeye değer sembollerinin yanı sıra her insana, aradığını bulabilecekmiş hissi verir. FLS yaz kamplarının New York ayağının gerçekleştiği Marymount Manhattan College, Manhattan yukarı doğu yakasında yer alır ve Central Park' tan birkaç blok uzaklıktadır.
New York Keşif Kampı (15 yaş ve üzeri): Marymount Manhattan College kampüsünde öğrencilere hem bir Amerikan üniversitesi kampüsü deneyimi hem de , “Big Apple”ın yani New York’un büyüleyici atmosferini yakından tanıma şansı sunulur. En fazla 20 kişilik sınıflarda haftada 18 ders İngilizce eğitimi verilir. Dans, spor, oyun ve film gecesi gibi aktiviteler yapılır.
New York Sanat Turu (18 yaş ve üzeri): Harika müzelerin ve bir asır boyunca Amerikan sanatını şekillendiren akımların yuvası olmasıyla şüphesiz ülkenin sanat başkenti olan New York’un bu atmosferini solurken yetenekli eğitmenler eşliğinde kendi resimlerinizin ve çizimlerinizin üzerinde çalışabileceğiniz bu kamp sizi Brooklyn ve Chelsea’nin dinamik sanat mahallerine götürür. En fazla 20 kişilik sınıflarda haftada 18 ders İngilizce eğitimi ve 6 sanat atölyesi dersi verilir. Dans, spor, oyun ve film gecesi gibi aktiviteler yapılır.
Aktivite ve Geziler: Programa göre değişen aktiviteler; Özgürlük Heykeli, Columbia Üniversitesi, Little Italy ve Chinatown, Metropolitan Museum of Art (ortak), New York Limanı Yat Turu, South Street Seaport, Amerikan Doğa Tarihi Müzesi, Times Square (ortak), Museum of Modern Art, Güney Manhattan (ortak), Fifth Avenue ve Central Park (ortak), Veda Partisi, Washington D.C. Gezisi (ortak-isteğe bağlı), Six Flags Eğlence Parkı (isteğe bağlı), Coney Adası, Hudson Yards mağazaları, Lincoln Center turu, Canlı tiyatrı performansı, oyunculuk workshop.
Konaklama: Kampüsteki güvenli öğrenci yurtlarında oda başına 2 öğrenci konaklar. Her katta ortak banyo, odalarda çalışma masası, sandalye ve gardrop bulunur. Hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, gezi günlerinde brunch ve gezi olmayan günlerde brunch ve akşam yemeği dahildir. Cumartesi günleri brunch ve Pazar günleri brunch ve akşam yemeği dahildir.
Dönemler: Haziran, Temmuz ve Ağustos’ta belirli tarihler.

devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim