FLS Specialty Tours Philadelphia

Chestnut Hill College Yaz Okulu - FLS Specialty Tours

Model Un Kampı 15 Yaş Ve üzeri

Amerika / Philadelphia / Chestnut Hill College

Philadelphia; Amerika’nın ilk başkenti olup ülke tarihinin en belirleyici hatırlarına sahiptir. Independence National Historical Park, Benjamin Franklin Museum, Philadelphia Museum of Art, Longwood Gardens, The Franklin Institute gibi turistik açıdan pek çok etkileyici merkeze sahiptir.
Chestnut Hill College Model G20 Kampı: 15 yaş ve üzeri içindir. Chestnut Hill College, Amerikan Ivy League üyesi Pensilvanya Üniversitesi’ne araçla ortalama 35 dakika mesafededir. Bu program, G20 üyelerinin küresel ilişkiler ve sosyal adalet üzerine çalışmalarını öğrencilere eğlenceli bir şekilde anlatmayı amaçlar. Öğrenciler, yeteneklerini dikkate alarak, finans, iletişim, devlet yönetimi ve halka hitabet gibi konulardan ilgi alanlarına göre çalışmalar yapıp kendilerini geliştirme fırsatı bulurlar.
Özellikler: Haftada 18 ders İngilizce eğitimi ve seçilen B.M. konularında haftada 3 seminer verilir.
Aktivite ve Geziler: Birleşmiş Milletler Örgütü-Philadelphia, Citizen Diplomacy International,New York City Turu, Temple University, Veda Partisi, Six Flags Eğlence Parkı (isteğe bağlı), Behind-the-scenes U.N. Tour, Veda Partisi.

Konaklama: Öğrenciler, Amerikan yaşam tarzını tecrübe edebilecekleri, büyük bir titizlikle seçilmiş olan ailelerin yanında, 2 kişilik odada, hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, Cumartesi günleri kahvaltı ve Pazar günleri 3 öğün yemek dahil olacak şekilde konaklarlar.
Dönemler: Temmuz ayında gerçekleşir.devamını göster Devamını Göster

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim