Güney Afrika Dil Okulları

Güney Afrika'ya taşınan birisi Güney Afrika toplumuna entegre olmak ister. Bunun için bir dil kursu almak, Güney Afrika yaşam tarzına geçişini kesinlikle kolaylaştırır. Güney Afrika'da dil öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir dil kursunu kolayca bulabilirsiniz, ancak önce Güney Afrika'da hangi dili öğrenmek istediğinize karar vermeniz gerekir.

Hangi Diller Konuşulur?
Yeni gelen biri olarak, Güney Afrika'nın 11 resmi dili olduğu kadar, resmi olmayan birçok dilin de olduğunu bilmeniz gerekir. Popülerliğe göre düzenlenmiş resmi diller isiZulu, IsiXhosa, Afrikaans, Sesotho sa Leboa, Setswana, İngilizce, Sesotho, Xitsonga, SiSwati, Tshivenda ve IsiNdebele'dir. Bununla birlikte, Afrikalılar kamu hayatında, siyasette ve medyada en çok İngilizceyi kullanırlar. Örneğin, resmi belgeler genel olarak ya Afrika’nca ya da İngilizce olarak yazılır.


Hangi Okullar Bulunur?
EC,International House,LAL,Eurocentres, akademik programlarıyla birlikte dil kursları sunmaktadır. Örneğin, Rodos Üniversitesi, ek bir dil ile birlikte ilk dil olarak IsiXhosa dil sınıflarını sunar,
Wits Language School Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Zulu ve Güney Afrika İşaret Dili'nde yarı zamanlı sınıflar sunmaktadır. Bu nedenle, üniversitede İngilizce eğitimi görürken bile, yerel dil bilginizi kolayca öğrenebilir veya yükseltebilirsiniz.
Ülkede sadece yerel dillerde değil, aynı zamanda Hollandaca, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca gibi diğer Avrupa ve Asya dillerinde de sınıflar sunan birçok dil okulu bulunmaktadır. Örneğin, Cape Town, sunduğu en yaygın turist destinasyonlarından biri olduğu için sunduğu çeşitli dil programları ile ünlü hale gelmektedir. En iyi İngilizce dil okullarından biri Cape Öğrenci Dil Okuludur.

Güney Afrika Dil Okulları

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında grafik tasarımı okumak özellikle sürekli çizmeye istekli olan, çizme ...
Pasaport harç ücretleri her yıl enflasyona göre yeniden düzenlenir. Pasaport harçları ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim