H2B

Program Bilgileri
Bu program H2B çalışma vizesi altında Amerika'da çalışma deneyimi sağlamaktadır. Program suresi bir yıldan azdır.

İş Alanları: Turizm & Hotel İşleri
İşe Yerleştirilen Bölgeler: Sezonluk islerin mümkün olduğu genelde Florida ve Colorado Bölgeleri


Program Süresi
Program suresi işverenin yaptığı teklife göre değişiklik göstermekle birlikte, 9 ayı geçmemektedir. İşverene ve çalışılan pozisyona göre saat ücreti 7.00 ve 11.00 $ arasında değişmektedir.

Konaklama
İşveren konaklama bulunmasında yardımcı olmaktadır, konaklama masrafları çalışana aittir. İşverenler genellikle çalışanlarına ilk 3-5 gün için geçici konaklama sağlamaktadır. Bu sure içerisinde konaklamayı rahatça ayarlayabilirsiniz.


Program Ücreti
Program ücreti 1700 Euro'dur.


Sağlık Sigortası
Programa katılanlara program dâhilinde sağlık sigortası yapılmaktadır.Pozisyonlar
H2B Programı dâhilinde, kişiler başlangıç düzeyindeki ya da vasıf gerektirmeyen islere yerleştirilmektedir.


Vize Prosedürü & Danışmanlık Hizmetleri
H2B Vize başvurusu için gerekli CIS vize formu ve vize danışmanlığı acentemiz tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Program suresince siz geri dönene kadar danışmanlığımız devam etmektedir.


Katılım Koşulları
18 ve 34 yas arasında olmak,

En az orta seviyenin üzerinde İngilizce seviyesine sahip olmak,
İşe yerleşim alanında 4- 6 ay arasında is deneyimine sahip olmak.

J-1 Katılımcıları için Özel Not:
J-1 Vize sahipleri bu programa katılma hakkına sahiptirler. Eğer programı tamamlamış ve ülkenize dönmüşseniz, kendi ülkenizden H2B vizesine başvurabilirsiniz. Eğer hala J-1 Programına devam etmekteyseniz, ülke dışına çıkmanıza gerek kalmadan vize sureniz bitmeden 3 ay önceden başvuru yaparak, H2B vizesine geçebilirsiniz.

Başvuru Süreci
Programa katılmaya karar verdiğinizde,CV nizi, bize göndererek başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Amerika'daki ortak şirketimiz tarafından özgeçmişiniz incelenerek programa katılmaya uygun görüldüğünüzde, bir mülakat yapmanız gerekir.
İşe yerleştirme sureci normalde 4 ve 6 hafta arasında değişmektedir.
İşe yerleşim yapıldıktan sonra haftalık çalışma saati, maaş ve eğitim planı, konaklama bilgilerinin olduğu bir teklif mektubu gönderilir.H2B Katılımcı adayı, teklifi kabul ederek, gerekli formları imzaladıktan sonra vize sureci baslar.

Karya International bu program için danışmanlık hizmeti vermeyi sonlandırmıştır. Yurtdışı Eğitimprogramlarımız ile ilgili bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışına gitmek isteyenlerin büyük bir çoğunluğu iyi bir gelecek amacıyla çıkmaktadır. ...
Akdeniz ortasında 3 adanın birleşimiyle oluşan Malta Sicilyanın güneyinde Sicilya ya çok yakın ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim