Sunulan Programlar:

HUMBOLDT - 9-13 Yaş Intensive 25-tam Pansiyon Yurt Konaklamalı Paket

Almanya / Berlin-Lehnin / Merkez

Berlin-Lehnin: Potsdam ve Berlin’in yanında konumlanmış 12000 nüfuslu küçük bir kenttir. Göller, nehirler ve ormanlarla kaplı bu şirin şehir, doğa yürüyüşleri, bisiklet turları ve yelken gibi birçok aktiviteye müsait bir doğaya sahiptir.
Humboldt Institut, Haziran 2014’ten bu yana faaliyet gösteren 18 yaş üstü yetişkinler ve 9-17 yaş arası genç öğrencilere dil okulu ve yaz okulu programları sunmaktadır. Lehnin’deki program, Lehnin Güzel Sanatlar Enstitüsü’nde gerçekleştirilir ve bunun bir avantajı olarak öğrenciler öğleden sonraları, ücretsiz sanat derslerine ve workshoplarına katılarak yaratıcılıklarına değer katma şansı bulurlar. Bir sanat merkezi olan enstitüde muhteşem bir heykel parkı ve modern binalar bulunur.
Konum: Klostersee (Manastır Gölü) kıyılarında, şehre yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Yurt konaklama seçeneği mevcuttur.
Donanım: Ortalama 10 kişilik sınıflar, ortak salon, internet erişimi, TV salonu, bilardo ve langırt bulunan modern ve ferah bina. Öğrenciler şehrin merkezindeki Youth Guest House Berlin (Jugendgaestehaus Berlin)’de hem şehrin merkezinde hem de şehir karmaşasından uzakta konaklarlar.
9-13 Yaş Intensive 25-Tam pansiyon Yurt konaklamalı PAKET: A1-B1 seviyelerine yönelik haftada 25 ders yoğun Almanca dersi verilir. Program ücretine kurs, materyal, tam pansiyon konaklama, 24 saat gözetim, aktivite programı, geziler, kabul ücretleri ve kurs sertifikası dahildir. Kurs ve konaklama aynı kampüs içinde birbirlerine yürüme mesafesinde sunulur; Aktivite programı, hepsi program ücretine dahil olmak üzere, badminton, elişi, heykel yapma, metal döküm, çizim ve resim yapma, kutu oyunları, futbol, barbekü, kamp ateşi, masa tenisi, yüzme, voleybol, doğa yürüşü gibi çeşitli spor ve sanat faaliyetleri ile oyunların yanı sıra ders sonrası düzenlenen kültür etkinliklerini de içerir. Her Cumartesi tam gün ve her Çarşamba yarım gün olmak üzere Potsdam, Berlin Katedrali ve Reichstag gibi merkezlere geziler düzenlenir. Tarihler: 4 Temmuz-24 Temmuz 2021 (3 hafta). Not: 225 Euro ek ücret karşılığında 9 dersten oluşan yelken kursu alınabilir. Minimum 4 katılımcı gerekmektedir.devamını göster Devamını GösterFiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim