Sunulan Programlar:

HUMBOLDT - 15-18 Yaş Intensive 30-tam Pansiyon Yurt Konaklamalı Paket

Almanya / Berlin-Teenager / Merkez

Berlin: Berlin, 3,5 milyonluk nüfusuyla Almanya’nın başkenti ve en büyük şehri olup prestijli birçok üniversite, kolej ve araştırma enstitüsüne de ev sahipliği yapar. Canlı bir sosyal yaşama sahip Berlin, kültür sanat etkinlikleri yönünden zengindir. Berlin, genç öğrencilere dünyaca ünlü müzeleri, The Brandenburg Kapısı, Berlin Duvarı kalıntıları, Spree Nehri’nde tekne gezisi ve dünyanın en çok tür çeşitliliğine sahip hayvanat bahçesi olan Berlin Hayvanat Bahçesini ziyaret gibi eğlenceli deneyim fırsatları da sunar.
Humboldt Institut, Haziran 2014’ten bu yana faaliyet gösteren 18 yaş üstü yetişkinler ve 9-17 yaş arası genç öğrencilere dil okulu ve yaz okulu programları sunmaktadır. Berlin’de teenager ve küçüklere yönelik Lehnin’de olmak üzere 2 program sunulmaktadır.
Konum: Şehrin tam merkezinde ana tren istasyonuna yakın konumlanmıştır.
Konaklama: Yurt konaklama seçeneği mevcuttur.
Donanım:
Ortalama 10 kişilik sınıflar, ortak salon, internet erişimi, TV salonu, bilardo ve langırt bulunan modern ve ferah bina. Öğrenciler şehrin merkezindeki Youth Guest House Berlin (Jugendgaestehaus Berlin)’de hem şehrin merkezinde hem de şehir karmaşından uzakta konaklarlar.
15-18 Yaş Intensive 30-Tam pansiyon Yurt konaklamalı PAKET: A1-C1 seviyelerine yönelik haftada 30 ders yoğun Almanca dersi verilir. Program ücretine kurs, materyal, tam pansiyon konaklama, 24 saat gözetim, aktivite programı, geziler, giriş ücretleri ve kurs sertifikası dahildir. Aktivite programı elişi, plaj voleybolu, kutu oyunları, futbol, barbekü, müze gezileri, yüzme, şehir turu gibi etkinlikleri içerir. Her Cumartesi tam gün ve her Çarşamba yarım gün olmak üzere Potsdam, Dresden ve Leipzig gibi şehirlere geziler düzenlenir. Tarihler: 4 Temmuz-24 Temmuz (3 hafta), 4 Temmuz-14 Ağustos (6 hafta), 25 Temmuz-14 Ağustos 2021 (3 hafta).devamını göster Devamını Göster

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim