ICS (SKOLA) Londra

International Community School Yaz Okulu - ICS (SKOLA)

Londra Merkez Yaz Okulu/3-17 Yaş Konaklamasız-Çocuk

İngiltere / Londra / Merkez

Londra’nın tam merkezinde, kentin en güzel parkları olan Regent’s Park ve Hyde Park’ın içindeki özel kampüslerde sunulan, 3 yaşa kadar küçük çocuklarımızın bile eğlenerek İngilizce öğrenebilecekleri, çeşitli aktivite, proje ve oyunlarla keyifli vakit geçirebilecekleri bir programdır. ICS, sadece yaz döneminde değil, yıl boyu “Uluslararası İlkokul” statüsünde bulunan bir kurum olması nedeniyle, sadece bu yaş grubu öğrencilere özel bir mimariye sahip, her detayı bu yaş grubu öğrencilerimizin güvenliği ve konforu için dizayn edilmiş bir okuldur.
Sunulan programlar: English for Education: 3-4 Yaş, 5-7 Yaş, 8-10 Yaş Eğitim Merkezi: ICS Nursery & Primary • 7b Wyndham Place London W1H 1PN;11 -17 Yaş Eğitim Merkezi: ICS Secondary 21 Star Street London W2 1QB.
Ders Saatleri: 09.00 - 15.00.
Öğrenciler, Genel İngilizcenin yanı sıra, Sanat, Drama, Bilim ve Matematik alanlarında da İngilizce beceriler geliştirebilmektedirler. Öğleden sonra, spor ve kondisyon çalışmaları yapılmakta, her hafta belli bir proje yürütülmekte, “Discover London” gezileri düzenlenmektedir. Öğle yemekleri, program dahilinde, okulda sunulmakta, çocukların sağlıklı beslenmesine özen gösterilen, sağlıklı menüler hazırlanmaktadır.
Parent & Child Aile Kampı: 3-4 Yaş, 5-7 Yaş, 8-10 Yaş Eğitim Merkezi: ICS Nursery & Primary • 7b Wyndham Place London W1H 1PN;11 -17 Yaş Eğitim Merkezi: ICS Secondary 21 Star Street London W2 1QB.
Ebeveyn Eğitim Merkezi: Baker Street School.
Ders Saatleri: 09.00 - 15.00.
3-17 yaş aralığında çocuğu olan ve Regent’s Park veya Hyde Park okulunda eğitim alan ebeveynler, çocuklarının okuluna çok kısa mesafede bulunan Baker Street okulunda İngilizce eğitimi alabilirler. Çocukların dersleri 09.00’da başlarken, ebeveynlerin dersleri saat 10.00’da başlamaktadır.
Konaklama: Eğitim almayı tercih etmeyen ebeveynler, Londra’da bizim desteğimiz ile kendi istedikleri şekilde konaklama organize edebilirler. Çocuklarının okula ulaşımları için okulun özel servisi kullanılabileceği gibi; aileler kendi ulaşımlarını kendileri de organize edebilmektedir. Aile Kampı programına katılan çocuk ve ebeveynler için özenle seçilmiş İngiliz Ailelerin Yanında Konaklama seçeneği sunulmaktadır. Aileler Londra 2. Ve 3. Bölgede (okula ortalama 30-40 dk. mesafede) bulunmakta olup, kahvaltı ve akşam yemeği sunmaktadırlar.
Program tarihleri: 24 Haziran - 23 Ağustos 2019.
Katılım Yaşı: 3 – 17.
Haftalık ders: 23.
Stansted Havaalanı: 1saat 10 dk.
Heathrow Havaalanı: 1 saat.
Gatwick Havaalanı: 1 saat.devamını göster Devamını Göster

ICS (SKOLA) İngiltere Tanıtım Videosu


International Community School
International Community School

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim