İngilizce Öğrenmek İçin Yurtdışına Gitmek

Anadilinizin yanında farklı bir lisanı profesyonel şekilde konuşmak size önemli derecede artılar sağlayacaktır. Bulunduğunuz ortamlarda çabuk iletişime geçme, karşı tarafın atlattıklarını net bir şekilde anlayabilmek kişisel gelişime de katkı sağlayacaktır.

Yurtdışında Alınabilecek Dil Eğitimleri

Kazanacağınız her lisan size artı olarak dönecektir. Öğrendiğiniz lisan sayesinde iş hayatınız kolaylaşıp, birçok ülkede iş bulma fırsatına erişeceksiniz. Peki, yurtdışında hangi diller için eğitim alınabiliyor? Ülkelerin bir çoğunluğunda dil eğitimi almanız mümkün. Bunların en başında Amerika’da 29 okulda, İngiltere 12 okul, Kanada 178 okul, Avustralya 4 okul, İrlanda 7 okul, Malta 14 okul, İtalya 2 okul, Almanya 13 okul, İspanya 8 okul, Fransa 6 okul, Güney Afrika 7 okul, Yeni Zelanda5 okul, İsviçre 6 okul, Japonya 1 okul, Rusya 6 okul, Kuzey İrlanda 4 okul, Hindistan 3 okul, Singapur 1 okul olacak şekilde ülkelerde uzmanlık derecesinde lisan öğrenmeniz mümkün.

İngilizce öğrenmek için yurtdışına gitmek kalıcı bir İngilizceye sahip olmanızı sağlayacaktır. Dil eğitimlerinin yanı sıra yaz okulları ve master gibi imkanlarda söz konusu.

Yurtdışı Üniversite İmkânı

Üniversiteyi yurtdışında okumak hayal değil. Yurtdışında üniversiteyi bitirdikten sonra master eğitimi alma hakkına da sahipsiniz. Yurtdışında üniversiteye girebilmek için sınavları kazanmak yeterli değildir. Belirli düzeyde İngilizce biliyor olmanız gerekir. Belirli bir değerlendirme sonrasında size uygun koşullar sunulur. Firma tarafından vize işlemleriniz yürütülür. Alacağınız eğitim kalitesi azımsanmayacak derecede nettir. Yurtdışında sadece lisans değil önlisans olarak da okuyabilirsiniz. Yeteri kadar dil gelişimine sahip olduktan sonra 4 yıllık içinde kolları sıvayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bize ulaşın
Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İspanya’nın 9 farklı şehrinde, 8 okulda toplam 52 farklı eğitim programı sizler için ...
Almanca, Avrupa’nın en çok konuşulan 2. Dili olma özelliğine sahip olması ve Almanya’nın ...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim