İngilizce Öğrenmek İçin Yurtdışına Gitmek

Anadilinizin yanında farklı bir lisanı profesyonel şekilde konuşmak size önemli derecede artılar sağlayacaktır. Bulunduğunuz ortamlarda çabuk iletişime geçme, karşı tarafın atlattıklarını net bir şekilde anlayabilmek kişisel gelişime de katkı sağlayacaktır.

Yurtdışında Alınabilecek Dil Eğitimleri

Kazanacağınız her lisan size artı olarak dönecektir. Öğrendiğiniz lisan sayesinde iş hayatınız kolaylaşıp, birçok ülkede iş bulma fırsatına erişeceksiniz. Peki, yurtdışında hangi diller için eğitim alınabiliyor? Ülkelerin bir çoğunluğunda dil eğitimi almanız mümkün. Bunların en başında Amerika’da 29 okulda, İngiltere 12 okul, Kanada 178 okul, Avustralya 4 okul, İrlanda 7 okul, Malta 14 okul, İtalya 2 okul, Almanya 13 okul, İspanya 8 okul, Fransa 6 okul, Güney Afrika 7 okul, Yeni Zelanda5 okul, İsviçre 6 okul, Japonya 1 okul, Rusya 6 okul, Kuzey İrlanda 4 okul, Hindistan 3 okul, Singapur 1 okul olacak şekilde ülkelerde uzmanlık derecesinde lisan öğrenmeniz mümkün.

İngilizce öğrenmek için yurtdışına gitmek kalıcı bir İngilizceye sahip olmanızı sağlayacaktır. Dil eğitimlerinin yanı sıra yaz okulları ve master gibi imkanlarda söz konusu.

Yurtdışı Üniversite İmkânı

Üniversiteyi yurtdışında okumak hayal değil. Yurtdışında üniversiteyi bitirdikten sonra master eğitimi alma hakkına da sahipsiniz. Yurtdışında üniversiteye girebilmek için sınavları kazanmak yeterli değildir. Belirli düzeyde İngilizce biliyor olmanız gerekir. Belirli bir değerlendirme sonrasında size uygun koşullar sunulur. Firma tarafından vize işlemleriniz yürütülür. Alacağınız eğitim kalitesi azımsanmayacak derecede nettir. Yurtdışında sadece lisans değil önlisans olarak da okuyabilirsiniz. Yeteri kadar dil gelişimine sahip olduktan sonra 4 yıllık içinde kolları sıvayabilirsiniz.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Almanca, özellikle belli alanlarda eğitim gören kişiler için son derece ön planda bir dildir. ...
Uluslar arası dil olan ve modern hayata uyum sağlamada en temel ihtiyaçlardan biri olan İngilizceyi ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim