İngiltere'de dil eğitimi almak ama nasıl

İngilizce öğrenmek için en doğru seçeneklerden biri İngiltere'dir. Coğrafi bölge olarak Türkiye'ye yakınlığından öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.
İngiltere'de yüzyıllardır süre gelen eğitim geleneği İngiltere'de eğitimin dünya çapında lider olmasını ve saygınlık kazanmasını sağlamıştır.
İngiltere'de yüzlerce dil okulu öğrencilerin istekleri, beklentileri ve bütçeleri doğrultusunda hizmet vermektedir.
Bu kadar köklü ve geniş eğitim organizasyonu bazı denetleme ve düzenlemeler gerektirdiğinden İngiltere'de dil okulları British Council ve English UK tarafından denetlenmektedir. Bu denetleme ve düzenlemeler İngilizce öğrenmek için bu ülkeyi seçen öğrencilerin hedeflerine ulaşmaları sağlamaktadır.

İngiltere'nin hemen hemen her bölgesinde çok sayıda dil okulu bulunmaktadır. İngilizce eğitim için seçilen belli başlı şehirler Londra ve çevresi, Oxford ,Cambridge, Brightongibi şehirler İngilizce dil eğitimi almak için idealdir.

Unutmayın İngiltere'de dünyada en pahalı ülkeler araştırmasında ilk sıralardadır , dil eğitimi almak isteyen öğrenciler okul ve konaklama maliyetinin dışında yaşam masrafları konusunda da dikkat etmeleri gerekir.
Buna rağmen yapılan istatistikler İngiltere'de dil eğitiminin popularitesini hiç azalmamıştır. bu dili hiç bilmiyor olun, ister mevcut seviyenizi geliştirmek isteyin yada bir dil yeterlilik sınavına hazırlanın ;
size uygun bir dil okulu mutlaka vardır.İngiltere'de dil okullarımızda İngilizce kurslarımıza ek olarak ,yaz kampları, İş İngilizcesi ve akademik programlarımız mevcuttur. Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurt dışı eğitim fırsatlarında öğrencilere büyük kolaylık sağlayan eğitimden, konaklamaya ...
Güncel Pasaport defter bedelleri, her yıl enflasyon bedelinden bağlı olarak belirlenir, pasaport ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim