İngiltere’de En Uygun Fiyatlı İngilizce Kursları

İngiltere öğrencilerin dil eğitimi konusunda en fazla tercih ettiği ülkeler içerisinde yer alır. İngilizce eğitimi için İngiltere son derece iyi okullara sahiptir. Uzun yıllardır İngiltere bütün dünyaya hem dilini hem de kültürünü yaymakta olan bir ülkedir. Çağı yakalamak için öncelikle İngilizce bilmek gerekir. Aksi bir durum söz konusu değildir. İngilizce öğrenmek için en önemli durum İngilizce konuşan kişilerin arasında bulunmaktır. İngiltere’de İngilizce kursu alınabilecek olan birçok şehir bulunur. Bu şehirlerden birini tercih ederek iyi bir dil eğitimi alma imkânınız vardır. İngiltere’de İngilizce kursları için indirimli olan birçok okul da vardır. Aynı zaman da Türk öğrencilere yönelik olarak uygulanan indirimler de bulunur. Her dil okulu farklı fiyat bazında eğitim sunuyor.

İngiltere İngilizce Kursu Hakkında Bilgi

İngiltere’de yer alan İngilizce kurs merkezlerinin her biri oldukça kaliteli olan okullardır. İngiltere’de birçok şehrin olması ve farklı birçok okulun bulunması nedeni ile seçim yapmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu zorluğun üstünden gelmeniz için yapmanız gereken işlem bir danışmandan hizmet almaktır. Bu sayede kendinize uygun olan okulu ve programı tercih etme durumunuz olur. Öğrendiğiniz fiyat içerisinde kurs ücreti, eğitim ücreti, konaklama ücreti ve ücreti de içerisinde bulunur. Yaz dönemi en yüksek ücretlerin bulunduğu sezondur. Ülkeye giderken bazı masraflarınız bulunur. Bu nedenle de masraflara uygun olacak şekilde cebinizde paranın bulunması gerekir. Ödenecek olan ücret konaklama şekline göre değişiklik gösterir.

İngiltere’de Dil Eğitim Süresi Ne Kadardır?

İngilizce kursunun belli bir süresi bulunur. Bunun içinde sizin bir tercihte bulunmanız gerekir. Eğer eğitiminizi yüksek bir verimlilik ile geçirmek isterseniz o zaman kısa süreli olan bir eğitim tercih etmeniz gerekir. Kısa süreli eğitim haftada 25 ya da 30 saat süren bir programdır. Uzun süreli bir eğitim istemeniz durumunda ise o zaman haftada 15 ya da 20 saatlik olan programları tercih etmeniz gerekir. Bazı İngilizce kurslarının öğleden sonra verilen programları da bulunur. Öğleden sonra verilen eğitimler de sabah verilen eğitimler ile aynı kaliteye sahiptir. Ancak öğleden sonra verilen programlar biraz daha uygun fiyatlıdır.

Hangi Şehirlerde İngilizce Kursu Almak Mümkündür?

İngilizce kursu almak için İngiltere’ye gitmek istemeniz durumunda tercih edebileceğiniz birçok şehir yer alır. Kurs için Londra’nın tercih edilmesi durumunda hem eğitim alıp hem de şehirde bulunan birçok alanı gezme imkânına sahip olursunuz. Brighton şehrini tercih etmeniz durumunda hem eğitim alıp hem de renkli yaşamın keyfini çıkarma imkânına sahip olursunuz. Bu şehirlerin yanı sıra kalabalıktan uzak olan ve sakin bir yapıya sahip şehirleri tercih etme imkânınız da olur. İngiltere’de bulunan dil okullarından üniversiteye yakın olanların tercih edilmesi durumunda hem eğitim alabilir hem de üniversiteyi yakından tanıma şansına sahip olursunuz. Bu sayede dil becerisini geliştirme imkânına da sahip olursunuz.

İngiltere’de Kurs Almanın Avantajları Nelerdir?

İngiltere’de İngilizce kursu almanın sağladığı birçok avantaj vardır. Bunlardan ilki İngilizceyi bütün dünyaya yayan bir ülkede daha hızlı İngilizce öğrenme imkânına sahip olursunuz. Aynı zaman da ülkede bulunan herkesin İngilizce konuşuyor olmasından dolayı kısa bir sürede dili öğrenebilirsiniz. Üstelik pratik yapma imkânınızın da yüksek olması nedeni ile telaffuz da kısa bir sürede öğrenilmiş olur. Hem İngilizce öğrenip hem de orada yaşayan kişilerin kültürleri hakkında da tam anlamı ile bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu da oldukça önemli bir derece de fayda sağlayan durumlar arasında yer alan bir konudur.

Yazar
4
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngiltere dil okulları, her yıl dünyanın birçok farklı yerinden insanlar tarafından ...
Kanada'da lise eğitimi 14 ila 18 yaş arasında bulunan (9. sınıf ile 12. sınıf arası) çocuklara ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim