İngilterede Dil Kursları

06-03-2018

Pek çok kişi uluslararası dilin İngilizce olmasından dolayı İngilizce öğrenmek istemektedir. Bir işi en iyi şekilde öğrenmenin en iyi yolu ise o işin merkezine gitmektir. Siz de www.karya.net internet adresini ziyaret ederek İngiltere dil kursu hakkında bilgi alabilir ve İngilizcenizi kendi dili İngilizce olan hocalar ile beraber geliştirebilirsiniz.

Kurs Çeşitleri

Pek çok dil kursuna katılabileceğiniz bu sitede genel İngilizce, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi, birebir İngilizce ve sınavlara yönelik çeşitli kurslar bulunmaktadır. Bu programlardan genel İngilizce programı her seviye ve her öğrenci için uygundur ve haftada 20 saat ders yapılmaktadır. Yoğun İngilizce programında ise haftada 30 saat ders yapılmaktadır.

Acil olarak İngilizcesini geliştirmek isteyen bireyler bu programa katılarak hızlı bir gelişim elde edebilirler. İş İngilizcesi programında ise profesyonel olarak iş hayatında bir yerlere gelebilmeyi başarmış kişilerin kendilerini daha da geliştirmeleri için hazırlanmış ve kursiyerlerin iş saatleri ile uyumlu olarak istedikleri şekilde ders saatlerini düzenleyebildikleri bir programdır. Birebir programında ise spesifik olarak bir konuda eksiği olan bireylerin hocalar ile beraber birebir olarak ders işlenmektedir.

Yazar
7
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
Kanada’da College ve Çalışma Hakkı Kanada dünyanın en gelişmiş ülkeleri ...
Yabancı dil eğitimi ülkemizde örgün eğitim ve üniversitede hazırlık olarak verilmektedir. ...

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim