İrlanda'da Dil Okulu

İrlanda’da Dil Okulları

İrlanda, doğal güzellikleriyle ve şehirleriyle harika bir ülkedir. Bu harika ülke dil okulları için oldukça iyi bir seçenek sunmaktadır. İrlanda’da dil okullarının en büyük avantajlarından birisi de İrlanda’da İngilizce konuşulmasıdır. Bu sayede okul haricinde de günlük yaşantınızda bol bol pratik yaparak daha kısa zamanda daha etkili bir biçimde öğrenme fırsatı yakalayacaksınızdır. İrlanda’da dil eğitiminiz boyunca yeni yerler görüp yeni insanlarla tanışma fırsatınızla birlikte yaşam deneyimi olarak harika bir yaşam deneyimi sahibi olacaksınızdır.

İrlanda’da bulunan dil okulları tüm dünyada yer alan, kendisini kanıtlamış zincir dil okullarıdır. Yurtdışı eğitim konusunda Amerika, İngiltere gibi ülkelerle kıyaslandığı zaman dil okulu fiyatlarının oldukça uygun olmasıdır. İrlanda’da dil okullarının en büyük avantajlarından birisi de İrlanda’da 25 hafta üzeri eğitim alan öğrencilere İrlanda hükümeti tarafından yasal çalışma izni verilmesidir. İrlanda’da dil eğitiminize devam ederken bir yandan da çalışma fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İrlanda’nın başkenti Dublin öğrenciler arasında oldukça popülerdir. Bunun sebebi ise Dublin’de iş fırsatlarının çokluğu ile birlikte Dublin’in sosyal hayatının da oldukça hareketli olmasıdır. Dünyaca ünlü pubların olduğu İrlanda’nın en büyük avantajlarından birisi ise bilişim sektörünün merkezi konumuna dönüşmeye başlamasıdır. Google, Yahoo gibi dev bilişim şirketleri merkezlerini Dublin’e taşımıştır. Dublin hem ufkunuzu yükseltecek hem de iş fırsatlarıyla birlikte sizlere avantajlar sağlayacaktır. Dublin’de bulunan dil okullarıyla ilgili detaylı bilgilere aşağıda ki linklerden ulaşabilirisiniz

İrlanda Dil Okulları

EC Dil Okulu

International House Dil Okulu

Kaplan International Dil Okulu

OHC Dil Okulu

Apollo Dil Okulu

Eurocenters Dil Okulu

IBAT College Dil Okulu

Atlas Dil Okulu

New College Group Dil Okulu

CES Dil Okulu

Griffth College Dil Okulu

ISE Dil Okulu

Dublin Cultural Institute Dil Okulu

ATC Dil Okulu

Emerald Cultural Institute Dil Okulu

Swan İnstitute Dil Okulu

Yazar
6
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışına dil eğitimi almak için tercih edilebilecek birden fazla ülke vardır. ...
Kanada’da CO-OP Sistemi CO-OP olarak bilinen sistem Kanada’da akademik eğitim ve ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim