İrlanda Dil Okulları Fiyatları 2019

Yurtdışına dil eğitimi almak için tercih edilebilecek birden fazla ülke vardır. İrlanda da bu ülkelerden biri olarak ön plana çıkar ve öğrenciler tarafından fazlasıyla ziyaret edilir. İrlanda'da bulunan birçok dil okulu aynı zamanda uluslararası alanda da hizmet veren kurumlar oluyor. Bu sayede kaliteli dil okullarından eğitim almak isteyen kişiler, İrlanda'ya giderek İngilizce konusunda kendilerini geliştirebilir. Ülkede bulunan dil okullarının birçok farklı fiyat seçeneği olur. Fiyatlar belirlenirken dikkat edilen önemli unsurlar vardır. Bundan dolayı eğitim alınacak okullara ve eğitim şekline bağlı olarak farklı maliyet tabloları ortaya çıkar. Aynı zamanda eğitime konaklama ve benzeri şeyler de dahil olursa fiyatlar daha fazla olur.

İrlanda Dil Okullarının Genel Fiyat Düzeyleri

İrlanda'da eğitim veren birbirinden farklı pek çok dil okulu mevcuttur. Bu dil okullarında eğitim almak için ilk olarak uygun bir program ve süre seçilmelidir. 4 haftalık programlarda ders saatine bağlı olarak birçok farklı kurumda 600 Euro'dan 1500 Euro'ya kadar fiyatlar bulunuyor. Aynı zamanda 6 haftalık eğitimler de vardır ve ders yoğunluğuna, okula, şehre bağlı olarak 800 Euro'dan 2300 Euro'ya kadar değişen fiyat düzeylerine sahiptir. Yine aynı faktörlere bağlı olarak 1000 ve 3000 Euro arasında değişen 8 haftalık dil eğitimleri de vardır. İrlanda, dil eğitimi ücretleri olarak çok geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Yine ders yoğunluğu, zamanı, okul ve şehir gibi faktörlere bağlı olarak 1250 ve 5000 Euro arasında değişen fiyatlar ile 12 haftalık dil eğitimleri de İrlanda'da bulunan dil okullarında veriliyor. 2500 ve 10000 Euro arasında değişen fiyatlar ise 25 haftalık uzun dönem dil eğitimleri için genel fiyat düzeyidir. Bu aralıkta pek çok farklı fiyattan dil eğitimi veren okul bulunuyor. Uzun dönem eğitimleri kapsamında İrlanda hükümeti tarafından öğrencilere çalışma izni de verilir. 36 hafta süren uzun süreli eğitimler ise birçok faktöre bağlı olarak değişen fiyatlara sahiptir ve genel olarak 3500 ile 1400 Euro arasında maliyetler ile bu eğitimleri almak mümkündür. İrlanda'da bulunan dil okullarının bu genel fiyat düzeyleri birçok faktöre bağlı olarak daha az ya da daha çok olabilir. Çünkü her sene dil eğitimi almanın maliyetleri değişir.

İrlanda'da Dil Okulları Daha Maliyetli Olan Şehirler

İrlanda'nın en fazla ziyaret edilen ve en fazla dil okuluna sahip olan şehri Dublin'dir. Genel olarak da bu şehirde bulunan dil okulları, ülkenin diğer şehirlerindeki dil okullarına göre biraz daha maliyetlidir. Aynı zamanda Dublin'den sonra Kilkenny ve Cork şehirleri de dil okulu için ideal şehirlerarasında yer alır ve İrlanda'nın diğer şehirlerine göre ufak bir fark ile daha maliyetli olabilir.

İrlanda'nın Dil Eğitimi İçin En Ucuz Maliyetli Şehirleri

İrlanda'nın bütün şehirleri genel olarak ekonomik yaşam standartlarına ve dil okullarına sahiptir. Ancak Bray, Limerick, Galway gibi şehirlerde biraz daha az maliyetli dil okulları bulunabilir. İrlanda'da dil eğitimi almak isteyen kişiler çoğunlukla Dublin şehrini tercih etse dahi bu şehirleri de tercih eden birçok insan vardır. İrlanda, dil okuluna gitmek isteyenlerin dünya çapında ilk tercihleri arasındadır.

İrlanda Dil Okullarının Kalitesi

İrlanda'da bulunan dil okulları genel olarak kaliteli ve etkili eğitimler verir. Ülkede bulunan uluslararası dil okulları, her sene binlerce öğrenciye dil eğitimleri veriyor. Dublin, Cork, Bray, Limerick ve benzeri şehirlerinde normal fiyat düzeylerine sahip olan birçok dil okulu ve eğitim programları vardır.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Ülke dışında eğitim almak isteyen bireyler için çeşitli ülkelerin kurumları ile anlaşma ...
İngiltere yaz okulları yarım gün ders kalan zamanda da öğretmenler eşliğinde aktivite programları ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim