İrlanda Dil Okulu Dublin

Yurtdışı dil eğitimleri her sene binlerce öğrenci tarafından tercih edilir. Yabancı dilini geliştirmek isteyen öğrenciler tarafından dil okullarına kayıt yaptırabilir ve belirli süreler boyunca eğitim alınır. Amerika ve İngiltere gibi ülkelerin yanı sıra dil eğitimi için en fazla tercih edilen ülkelerden biri de İrlanda'dır. İrlanda hem kaliteli dil okullarına sahip olması hem de yaşam şartlarının iyi ve birçok ülkeye göre ekonomik olması sayesinde dil eğitimi için öğrenciler tarafından yaygın bir şekilde tercih ediliyor. Ülkenin en fazla dil okuluna sahip olan ve en çok ziyaret edilen şehri ise Dublin'dir. İrlanda denince akla ilk gelen şehir genel olarak Dublin oluyor. Bu şehir hem tatil ve gezi için hem de dil eğitimi için oldukça idealdir. Uluslararası alanda faaliyet gösteren dil okullarının birçoğu bu şehirde de eğitim veriyor.

Dil Eğitimi İçin Dublin

Dublin, dil eğitimi alanında özellikle son yıllarda çok popüler bir şehir olmuştur. Ülkenin diğer şehirlerinde de dil okulları bulunmasına rağmen Dublin bu alanda daha fazla ön plana çıkmıştır. Dublin'de hem sosyal yaşam çok gelişmiştir hem de her öğrenciye eğitim verebilecek dil okulları bulunur. Bu dil okullarında birbirinden farklı eğitim programları mevcuttur ve öğrenciler kendi seviyelerine uygun bir programa kayıt yaparak yabancı dillerini geliştirebilir. Şehirde bulunan çok sayıda dil okulu arasında bütçeye ve isteğe bağlı olarak seçim yapılabilir. Bütün dil okulları genel olarak şehir merkezine ve önemli yerlere yakın konumdadır. Bu sayede dil eğitimi alırken bir yandan da Dublin'de eğlenceli vakit geçirilebilir.

Dublin'de Dil Eğitimi Almanın Avantajları Nelerdir?

Dublin, her bakımdan iyi bir şehir olarak ön plana çıkıyor. İrlanda'da en fazla ziyaret edilen ve yurtdışından öğrenciler tarafından seçilen şehirdir. Dublin'de dil eğitimi almak birçok açıdan avantaj sağlıyor. Bu avantajlar genel olarak şunlardır:

  • Dublin, dünya çapında birçok ülkede eğitim veren kaliteli dil okullarına ev sahipliği yapar. Bu sayede en iyi şekilde eğitim almak isteyenlerin tercih edebileceği şehirlerarasında yer alır.
  • Şehirde sosyal hayat çok gelişmiştir ve birçok farklı festival düzenlenen Dublin'de her zaman eğlenmek mümkündür.
  • İrlanda’nın genelinde olduğu gibi Dublin'de de halk çok sıcakkanlı ve samimidir. Bu sayede günlük hayatta insanlar ile sohbet ederek yabancı dili etkin bir şekilde kullanmak mümkündür.
  • İrlanda'nın resmi dillerinden biri İngilizce'dir ve Dublin şehrinde halk tarafından genellikle İngilizce kullanılır.
  • 25 haftadan daha uzun sürecek bir dil eğitimi alan kişiler çalışma hakkına sahip olur. Dublin ise öğrenciler için birçok iş imkanı sunar. Kafe ve restoranlarda, mağazalar gibi yerlerde çalışarak İngilizce seviyesi geliştirilebilir.

Dublin'de dil eğitimi almanın avantajları sayesinde iyi bir İngilizceye sahip olmak mümkündür.

Dublin'de Hangi Dil Okulları Bulunur?

Dublin şehrinde bulunan birçok farklı ve kaliteli dil okulu bulunuyor. CES English ve EC English isimli kurumlar oldukça kaliteli dil okulları arasında yer alır. Aynı zamanda dünya çapında kurumları bulunan Kaplan International da Dublin'deki dil okullarından biridir. Bunlar ve benzeri pek çok dil okulu Dublin'de eğitim veriyor.

Dublin Dil Okulları Yüksek Maliyetli Midir?

Dublin'de bulunan dil okulları genel olarak İngiltere ve Amerika gibi ülkelere göre daha ekonomiktir. Farklı okullar bulunmasından dolayı ise fiyat seçenekleri çoktur. Ülkenin ve şehrin yaşam şartları ve dil okulları orta maliyetli olarak nitelendirilebilir. Dublin aynı zamanda konaklama ve beslenme gibi ihtiyaçlar için de ideal bir ülkedir.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Toefl Sınavı Toefl Sınavı açılımı ile ‘Test of English as a Foreign Language’ ...
Eğitim insanların hayatlarında sürekli olması gereken bir husustur. Nerede alınırsa alınsın ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim