İrlanda Dil Ucuz Dil Okulları

İngilizce öğrenmek isteyen kişiler için ideal ülkelerden biri de İrlanda’dır. Farklı şehirlerde yüzlerce farklı program imkanı sunan Karya Yurt Dışı Eğitim firması sayesinde dil programlarından size uygun olan bir seçenek muhakkak bulabilirsiniz. Programlar diğer firmaların anlaşmalı oldukları dil okulluna göre de oldukça uygun fiyatlara sahip. Program süresi, eğitim türü, konaklama şekli ve benzeri aldığınız hizmet çeşidine göre dil okulunuz ve ödemeniz gereken ücret şekillenecektir.

İrlanda Dil Eğitim Programları
İrlanda dil eğitim programları, Dublin, Bray, Limerick ve Cork gibi farklı şehirlerde sizlere sunulmaktadır. En çok tercih edilen şehir ise Dublin’dir. Uluslararası öğrencilerin çoğu genellikle bu şehri tercih etmektedir. Sunulan programlar içerisinde, genel İngilizce, IELTS hazırlık, yoğun İngilizce, akademik İngilizce, çalışma amaçlı İngilizce gibi programlar bulunuyor. Aynı zamanda yetişkinler ve çocuklar için de farklı eğitim programları söz konusu. Her eğitimin türüne göre farklı program süreleri bulunuyor. Haftalık ders sayısı da buna değişkenlik göstermektedir.
İrlanda Dil Okul Fiyatları
Şehir seçimi, program türü ve süresi, eğitim şekli gibi faktörlere göre okul fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Dil atölyeleri, okul içi- dışı aktiviteler, okulun konumu ve konaklama türüne göre de fiyatlar değişiyor. Okulun konaklama imkanları aile yanı ya da yurt şeklinde olabiliyor. Bazı okullarda, apart, paylaşımlı öğrenci evi gibi opsiyonlar da bulunuyor. Buna göre, tekli oda ya da paylaşımlı yurt odaları arasından da seçim yapabiliyorsunuz. Fiyat değişimi şehir tercihinde de etkili bir konudur. Dublin’deki okullar, diğer şehirlere göre biraz daha ön planda olduğu için fiyat olarak daha geniş bir aralığa sahiptir. Detaylı fiyat ve ödeme planı için Karya eğitim kurumunun sitesine ya da danışmanlık hizmetine başvurabilirsiniz.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Eğitim; bir insanın hayatında ki en önemli kavramlardan birisidir. Aileden başlayıp, deyim yerindeyse ...
İngiltere yurtdışından birçok öğrencinin ingilizceyi öğrenmek için tercih ettiği ve dil okullarinin ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim