İrlanda Dil Ucuz Dil Okulları

27-03-2018

İngilizce öğrenmek isteyen kişiler için ideal ülkelerden biri de İrlanda’dır. Farklı şehirlerde yüzlerce farklı program imkanı sunan Karya Yurt Dışı Eğitim firması sayesinde dil programlarından size uygun olan bir seçenek muhakkak bulabilirsiniz. Programlar diğer firmaların anlaşmalı oldukları dil okulluna göre de oldukça uygun fiyatlara sahip. Program süresi, eğitim türü, konaklama şekli ve benzeri aldığınız hizmet çeşidine göre dil okulunuz ve ödemeniz gereken ücret şekillenecektir.

İrlanda Dil Eğitim Programları
İrlanda dil eğitim programları, Dublin, Bray, Limerick ve Cork gibi farklı şehirlerde sizlere sunulmaktadır. En çok tercih edilen şehir ise Dublin’dir. Uluslararası öğrencilerin çoğu genellikle bu şehri tercih etmektedir. Sunulan programlar içerisinde, genel İngilizce, IELTS hazırlık, yoğun İngilizce, akademik İngilizce, çalışma amaçlı İngilizce gibi programlar bulunuyor. Aynı zamanda yetişkinler ve çocuklar için de farklı eğitim programları söz konusu. Her eğitimin türüne göre farklı program süreleri bulunuyor. Haftalık ders sayısı da buna değişkenlik göstermektedir.
İrlanda Dil Okul Fiyatları
Şehir seçimi, program türü ve süresi, eğitim şekli gibi faktörlere göre okul fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Dil atölyeleri, okul içi- dışı aktiviteler, okulun konumu ve konaklama türüne göre de fiyatlar değişiyor. Okulun konaklama imkanları aile yanı ya da yurt şeklinde olabiliyor. Bazı okullarda, apart, paylaşımlı öğrenci evi gibi opsiyonlar da bulunuyor. Buna göre, tekli oda ya da paylaşımlı yurt odaları arasından da seçim yapabiliyorsunuz. Fiyat değişimi şehir tercihinde de etkili bir konudur. Dublin’deki okullar, diğer şehirlere göre biraz daha ön planda olduğu için fiyat olarak daha geniş bir aralığa sahiptir. Detaylı fiyat ve ödeme planı için Karya eğitim kurumunun sitesine ya da danışmanlık hizmetine başvurabilirsiniz.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
Polonya’da Sınavsız Üniversite Polonya’da sınavsız istediğiniz bölümü ...
İtalya’da Dil Okulu İtalya, Avrupa’da harika bir Akdeniz ülkesidir. Bir çok ...

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim