İspanya Dil Ucuz Dil Okulları

İspanya, ülkemize olan coğrafi ve niteliksel açıdan yakın olması, İspanyolcanın önemli ve ön planda olan bir dil olması nedeniyle, sıklıkla tercih edilen bir Avrupa ülkesidir. Karya yurt dışı eğitim firması sayesinde, İspanya şehirlerindeki dil okullarını ve dil eğitim programlarını görebilirsiniz. Karya firmasının anlaşmalı olduğu dil okulları, eğitim fırsatları ve fiyatları oldukça dengeli ve iyi bir düzeydedir. Firmadan destek alarak hangi okulu seçmeniz gerektiğini ve eğitim planınızı belirleyebilirsiniz.

İspanya Dil Eğitim Program Türleri
Bakıldığı zaman İspanya’da geniş olanaklar olduğunu söyleyebiliriz. Madrid, Valencia, Granada, Salamanca, Sevilla, Barcelona, Alicante ve Marbella şehirlerinde birçok eğitim programı bulunuyor. Eğitim için en çok programın bulunduğu ve tercih edilen şehir ise Madrid. Karya dil okulları bünyesinde sahip olunan eğitim programları kapsamında ise; yoğun İspanyolca, iş İspanyolcası, dönemlik İspanyolca eğitimi, DELE hazırlık kursu, 50 yaş ve üzeri dil kursu, yaz okulu eğitimi şeklinde farklı eğitim programları bulunuyor. Programların haftalık ders süresi değişmektedir. Her program için en az 1 haftalık eğitim alabiliyorsunuz. Maksimum süre ise değişebiliyor.
İspanya’da Dil Eğitimi Koşulları
Karya firmasının anlaşmalı olduğu dil okulları çerçevesinde, her okulun standart üstü koşuları olduğunu söylemek mümkün. Konaklama, okulun fiziki ve eğitim imkanları, ek eğitim fırsatları, sosyal aktiviteleri ve donanımı şeklinde farklı başlıklarda koşullardan bahsedebiliriz. İspanya’da eğitim veren kurumlar, bulundukları şehirde merkezi bir konuma sahiptir ve çevresinde ulaşım ve alışveriş olanakları geniştir. Donanımsal olarak da, teknolojik ihtiyaçlarınız ve çalışma olanaklarınız geniş olacaktır. Ders dışı, gezi programları, konuşma ve yazma sınıfları, telaffuz atölyeleri gibi ek imkanlar sayesinde de dilinizi gelişme olanağı bulabiliyorsunuz. Son olarak konaklama için de aile yanı ya da yurt gibi imkanlar bulunuyor.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Kanada’da Yüksek Lisans Günümüzde yüksek lisans akademik kariyer için ...
Avustralya, yaşam koşulları ve eğitim kalitesi dikkate alındığında yaşanmak istenilen bir ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim