İsviçre Vizesi

İsviçre Randevusu / İsviçre Vize Formu / İsviçre Vize İşlemleri

Vize başvurunuz için daha sağlıklı ve olumlu bir yol izlenmesi için Karya International ailesi olarak size profesyonel hizmet vermeye hazırız.

İsviçre vize başvurusu için en önemli belge eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmuş İsviçre vize başvuru formudur. Vizenizin verilmesinin %50 kısmı formunuza göre değerlendirilmektedir. Profesyonel bir destek almanız vize sürecinizin sağlıklı ilerlemesi konusunda size yardımcı olacaktır. İsviçre vizesi almak için gerekli olan belge ve evraklar eksiksiz ve doğru bir şekilde organize edilerek randevu aşamasına geçilebilmektedir. İsviçre vize işlemleri için doldurmanız gereken vize başvuru formu İngilizce olarak doldurulurken, verecek olduğunuz bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca, vize başvuru formunda verecek olduğunuz bilgilerin başvuru evraklarında bulunan bilgilerle uyum göstermesini ise İsviçre Konsolosluğu göz önünde bulunduracaktır.

İsviçre Vize Randevusu

Vize başvurusuna girebilmeniz için evraklarınızın ve başvuru formunuzun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması yanı sıra İsviçre vizesi randevunuzun konsolosluk ya da başvuru merkezinden alınmış olması gerekmektedir. Firmamız vize randevunuzu sizin yerinize almaktadır.

İsviçre Vize Formu

İsviçre vize başvurusu yapabilmeniz için gerekli en önemli şeylerin başında eksiksiz ve doğru doldurulmuş vize formu gelmektedir.İsviçre vize formu Karya International tarafından doldurulmaktadır.

İsviçre Vizesi Yerinize Başvuru

Vize başvurusu için bazı ülkeler şahsi başvuru istememektedir.İsviçre vizesi başvurunuzda önceki vizesinizde VIS ibaresi bulunuyorsa yerinize vize başvurunuzu yapabilmekteyiz.

İsviçre Turist Vizesi

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. İsviçre turistik vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

İsviçre Ticari Vizesi

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. İsviçre ticari vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

İsviçre Öğrenci Vizesi (90 Güne Kadar)

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. İsviçre öğrenci vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

İsviçre Konsolosluğu Harita


UZMANA SOR

İsviçre vizesi için danışmanlık

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim