İtalya'da Dil Okulları

İtalya’da Dil Okulu

İtalya, Avrupa’da harika bir Akdeniz ülkesidir. Bir çok öğrenci akademik anlamda ya da bir çok profesyonel kariyer hedefleri için İtalyanca öğrenmek istemektedir. İtalya, Avrupa tarihi açısından oldukça önemli bir konumdadır. İtalyanca öğrenebilmek için en doğru ve en hızlı yöntem İtalya’da bulunan dil okullarında İtalyanca eğitimi almaktır. Bu durum sizlerin hem doğru bir biçimde öğrenmenize neden olacak hem de daha hızlı bir öğrenmenizi sağlayacaktır. İtalya’nın farklı güzel okullarında dil eğitimi alma seçeneklerini vardır. Her yaşta ve her seviye uygun olarak dil okulları bulabilmek mümkündür. Dil okulları genellikle haftalık programlarla hesaplanmaktadır. İtalya aynı zamanda modanın, mimarinin, tasarımın başkenti konumundadır.

İtalya’da üniversite ya da yüksek lisans eğitimi almayı düşünüyorsanız elbette öncelikle İtalyanca eğitimi almanız yerinde olacaktır. İtalya’da tarihselliği derin ve kökleri geçmişe uzanan pek çok eğitim kurumu vardır. Hem kaliteli eğitim alabilir hem de kendinizi geliştirebilirsiniz. Çünkü dil eğitimi olarak düşünülmemelidir geniş bakış açısıyla baktığımızda pek yeni bir kültürü tanımanın yanı sıra hayata farklı pencerelerden bakmanıza da yardımcı olacaktır. İtalya’da eğitim alabileceğiniz birbirinden harika seçenekler şöyledir;

Floransa

Floransa, sanatın, tasarımın, mimarinin merkezi şehirlerinden birisidir.

Scuola Leonardo Da Vinci

Liguaviva Floransa Dil Okulu

Milano

Modanın başkenti konumunda Milano ile moda kariyeri hedefleyen profesyoneller için oldukça önemli bir seçenek oluşturmaktadır.

Scuola Leonardo Da Vinci

Liguaviva Dil Okulu

Roma

Tarihi dokusuyla ve siyasi konumu ile eşsiz şehirlerden biri olan Roma ,İtalya’nın başkentidir. İtalyanca öğrenme için eşsiz seçeneklerden birisidir.

International House Dil Okulu

Scuola Leonardo Da Vinci Dil Okulu

Siena

Scuola Leonardo Da Vinci

İtalyanca kurslarının yanı sıra özel eğitimlerle birleştirilmiş eğitimler bulabilmeniz mümkündür. Örneğin Aşçılık ve İtalyancayı bir arada sunan paket programlar bulunmaktadır. Sabah İtalyanca öğrendiğiniz, öğleden sonra İtalyanca eğitimi aldığınız paket programlar bulabilmek mümkündür. Bu programlar aşçılık + İtalyanca, şarap tadımı +İtalyanca, moda eğitimi+ İtalyanca şeklinde bulabilmek mümkündür. Zaten İtalya’da olduğunuz için İtalyancayı hızlı bir şekilde öğrenirken bir yandan da başka bir eğitim almak çoğu zaman cazip gelmeye başlamıştır.

Yazar
6
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Pasaport çıkartırken vatandaşlardan birtakım ücretler istenir. Bunlardan birisi de ...
İtalyanca öğrenmek ya da İtalyancasını geliştirmek isteyen kişiler için İtalya dil eğitimi ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim