İtalya Dil Ucuz Dil Okulları

İtalya’da bulunan dil okullarından yararlanarak İtalyanca bilginizi birkaç haftalık kurslarla iyi bir noktaya taşıyabilirsiniz. Karya Yurt Dışı Eğitim firması kapsamında, farklı şehirlerde bulunan eğitim programlarını değerlendirerek bir seçim yapabilirsiniz. Dil okullarının fiyatları da piyasa koşullarına göre uygun seviyede olmakla beraber, verilen eğitimin kalitesi de oldukça iyi düzeydedir. Her program için farklı bir haftalık saat düzeni bulunmaktadır. Buna göre programın süresi de değişmektedir.

İtalya Eğitim Program Türleri
Her okul içerisinde farklı program türleri de olabiliyor. Fakat genel olarak söz etmek gerekirse, belli başlı programların sabit olduğunu söyleyebiliriz. Buna göre; standart İtalyanca, yoğun İtalyanca, mesleki yoğun İtalyanca, DITALS- 1 hazırlık kursu, İtalyanca öğretmenlerine özel yoğun eğitim, dönemlik İtalyanca kursu gibi seçenekler bulunuyor. Eğitimin türüne göre haftalık eğitim süresi 20 ile 30 saat arasında değişebiliyor. Eğitim metotları ve ek atölyeler de aynı şekilde bu türlere göre değişebilmektedir. İtalya’da aşçılık, sanat tarihi, şarapçılık, moda ve tasarım, fresk, gravür ve heykelcilik gibi alanlara özel olarak da İtalyanca eğitim verilebilmektedir. Eğitimler, İtalya’nın Floransa, Milano, Roma ve Siena şehirlerinde verilmektedir. Program tür ve sayısı her şehre göre değişebiliyor. Bu kapsamda en çok tercih edilen şehrin Floransa olduğunu söyleyebiliriz.
İtalya Dil Eğitimi Ücretleri
Karya Yurt Dışı Eğitim firması aracılığıyla son derece uygun fiyatlar üzerinden eğitim alabiliyorsunuz. Eğitim almak istediğiniz alan ve şehre göre bu fiyat aralıkları değişebilmektedir. Aynı zamanda okulun sahip olduğu bilgisayar odası, kafeterya, yemekhane, kütüphane, internet erişimi, merkezi konum, konforlu sınıflar gibi özelliklere göre de fiyat artışı olabiliyor. Konaklama da fiyatı etkileyen bir başka seçenek. İtalyanların sıcakkanlı olmasından dolayı öğrenciler genelde aile yanı opsiyonunu kullansa da, rezidans/ otel ve yurt gibi seçenekler de söz konusu.

Yazar
1
Aslı Eren
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışına çıkabilmek ve dil eğitimi alabilmek için mevcut bulunan aracı kurumlar ...
Kurs ya da okula gitmeden bilgisayar üzerinden ingilizce öğrenme programıkullanarak ingilizcenizi ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim