İzmir Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Programları

Her yıl on binlerce öğrenci yurtdışında eğitim almak için birçok yere başvuruda bulunuyor. Yurtdışında eğitim almak insanlara birçok katkıda bulunuyor. Özellikle eğitim ve öğretimin önemini gösteren gençler yurtdışında eğitim alarak kendilerini daha da geliştirebilir ve dil eğitimi alabilir. Geleceğe emin adımlarla yürümek isteyen gençler her alanda kendini geliştirerek ilerlemek istiyor. Yurtdışında birçok eğitim programı bulunuyor. Yurtdışı Eğitim programlarında kendinizi uygulamanın tercih ederek kendi eğitim hayatını tamamlayabilirsiniz.

Yurtdışında Hangi Eğitim Alınır?

Ülkemizde de binlerce genç yurtdışında eğitim almak için başvuruda bulunuyor. Yurt dışında her türlü eğitimi almanız mümkündür. Dil eğitimi, yüksek lisans, ön lisans ve doktora gibi eğitimlerinizi yurt dışında tamamlayabilirsiniz. Yurtdışı eğitim programlarının en çok tercih edildiği ülkeler, Amerika, Fransa, Yeni Zelanda, Kanada ve İngiltere oluyor. Yurtdışında eğitim almak kişiye birçok avantaj sağlıyor. Tercih etmiş olduğunuz ülkeler arasında, size uygun olan eğitim programlarını belirleyerek yurtdışı eğitimine katılabilirsiniz.

Yurtdışı Eğitim Almanın Avantajları

Yurt dışında herhangi bir eğitimi tamamlamak insana çok katkıda bulunuyor. En büyük katkısı yabancı dil öğrenmenize vardır. Yurtdışı Eğitim programlarında bulunmuş olduğunuz konum gereği ile hep yabancı dil konuşmanız gerekiyor. Yerinde yabancı dil öğreneceğiniz için kendinizi geliştirebilirsiniz. Öğrenmiş olduğunuz yabancı dil, bulunduğumuz ülkede canlı diyaloglarla pekiştirebilirsiniz. Yurtdışındaki eğitimleri daha kaliteli olması sebebiyle insanları tercih ediyor. Daha kaliteli ve yeterli eğitim alabilmek için, yurtdışı eğitim programlarından kendinize uygun olanı tercih etmeniz gerekiyor.

Birçok Farklı Kültürle Tanışma İmkânını

Yurtdışı Eğitim programlarında birçok farklı kültüre tanışma imkânı elde edersiniz. Eğitim almış olduğumuz ülkenin doğal güzelliklerini görür kültürel zenginliklerini yakından incelerseniz. Farklı bir ortamda eğitim görmek daha verimli bir eğitim almanızı sağlayabilir. Ayrıca yurtdışında eğitim aldığınız sürede eğitim tecrübesi kazanabilirsiniz. Çalışma hayatınızda daha hızlı bir şekilde adapte olur daha verimli işler ortaya koyabilirsiniz. Eğer almış olduğumuz diploma YÖK tarafından onaylanırsa, eğitim aldığımız ülkede birçok iş imkânı bulabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak birçok katkı sağlayacaktır. Yurtdışı Eğitim Programı almaya karar verdiğinizde uzman bir danışman tarafından yardım almanız gerekiyor. İzmir civarında yaşıyorsanız birçok danışmanlık firması bulunuyor. İzmir yurtdışı eğitim danışmanlık firmaları arasında, en çok tercih edilen danışmanlık firması biziz.

Danışmanlık Hizmetlerinizden Faydalanın

İzmir Yurtdışı eğitim danışmanlık firmaları arasında her zaman en iyi firma olmayı başarıyoruz. Firmamızdan danışmanlık hizmeti alarak, hangi programı sizin için uygun olduğunu birlikte belirleyebiliriz. Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yapan firmamızdan birçok bilgiye sahip olabilirsiniz. Danışmanlık yapan firmamız, ülkenin konumu ve hava koşulu, okulun eğitim seviyesi, okulun maddi durumu, eğitim kalitesi gibi birçok bilgiye danışmanlık hizmeti sunan firmamızdan ulaşabilirsiniz. Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sunan firmamız, sizler için birçok araştırma yapıyor ve doğru bilgileri elde ediyor.

Danışmanlık Hizmeti Alacağınız Firmayı Düzgün Seçin

Danışmanlık hizmeti alacağınız firmayı doğru seçmeniz, geleceğinizin şekillenmesine yardımcı olacaktır. Kaliteli ve kurumsal firmaları tercih etmeniz gerekiyor. Hiçbir kimliği olmayan, statüsü ve niteliği belli olmayan firmaları tercih etmeyin. Danışmanlık hizmeti ne kadar kolay görünse de birçok bilgiye ulaşmak için çeşitli çabalar sarf ediliyor. İzmir yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunan firmamız İzmir civarındaki en iyi danışmanlık hizmeti sunan firmadır. Yurtdışı eğitiminizi nerede alacağınıza karar veremediyseniz danışmanlık hizmetimizden yardım ve destek alabilirsiniz. Sizler için her bilgiyi ve tecrübeyi paylaşarak yardımcı olmaya çalışacağız. Geleceğinizi birlikte şekillendirebilir, yurtdışı eğitim programları ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye firmamız tarafından ulaşabilirsiniz.

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Avustralya, yaşam koşulları ve eğitim kalitesi dikkate alındığında yaşanmak istenilen bir ...
Daha modern ve kaliteli eğitim alırken aynı zamanda çocuklarının yabancı dil öğrenmelerini ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim