Kanada'da Dil Okulları

Kanada'daki dil okulları,iyi bir fiyat ve kalite kombinasyonuyla yurtdışında dil öğrenmek için mükemmel bir fırsattır. Ülkede iki resmi dil var - İngilizce ve Fransızca, dilerseniz ikisini de aynı anda okuyabilirsiniz. Genel kabul görmüş bir gerçek: Kanada'da eğitim seviyesi Avrupa, Amerika ve İngiltere'deki okullara göre liderlik ederken, eğitim maliyeti çok daha düşüktür. Kanada'da bir dil öğrenmek, yabancı ve Türk öğrenciler için mükemmel bir seçenektir.

Her yıl yüzlerce çocuk, öğrenci ve yetişkin eğitim almak için Kanada'ya gidiyor. Orada herhangi bir öğrenci kategorisi için çok çeşitli eğitim kurumları öneriliyor, bu nedenle çalışmanın türünü ve yerini doğru bir şekilde belirlemek önemlidir.

Tüm Eğitim Kurumlarının Türleri

Eğitim kurumları da kendi arasında belli kategorilere ayrılmaktadır. Bunlar;

  • Özel okul
  • Yatılı okul
  • Uluslararası Kolej
  • Dil okulu
  • Üniversite
  • Kamp

Çocuklar ve Kanada'daki gençler için, hem kız hem de erkek çocuklarının ayrı - ayrı eğitim ve müşterek eğitim uygulanır. Konaklama evinizde, ailenizde, dairenizde, otelinizde düzenlenebilir - her okul tercih ettiğiniz farklı seçenekleri sunar. Bu durumda, maliyeti, öğrencilerin ve ebeveynlerin tercih edeceği yerleşime bağlı olarak değişecektir. En uygun fiyat seçenekleri bir konut veya apartman dairesidir, ayrıca yemekler fiyatlara dâhil edilebilir. Bu nedenle, konaklama dil öğrenimi de dâhil olmak üzere programın toplam maliyeti, diğerlerine göre oldukça düşüktür. Biraz daha pahalı, ev sahibi bir Kanadalı ailede bir hafta konaklamaya mal olur (yemekler - anlaşmalı). Ve en pahalı seçenek elbette bir oteldir.

Dili öğrenmek için mükemmel fırsat yaz kamplarında bir tatildir: iletişim becerileri unutulmaz bir tatille birlikte ilginç ve rahat bir ortamda gelişir. Kanada'daki çocuk dil kamplarında, çocuklara İngilizce ve Fransızca eğitim kurslarının yanı sıra zengin bir kültürel, eğlence ve gezi programı sunulmaktadır. Bu nedenle, Kanada'daki dil okulları, yurtdışında etkin bir şekilde çalışmayı ve unutulmaz tatilleri başarıyla birleştirmeyi mümkün kılar.

Doğru Yeri Nasıl Seçersiniz?

Kanada, dünyada ikinci en büyük ülkedir: 13 eyalet ve 3 bölgeden oluşur, başkenti Ottawa'dır. En “öğrenci” şehirleri Montreal, Vancouver ve Toronto'dur: çoğu eğitim kurumlarında yoğunlaşmıştır. Bu Kanada şehirlerinin her birinin kendine has özellikleri ve avantajları vardır.

Montreal, Quebec Eyaleti

Eyalet de en büyük şehir ve ülkenin en büyük ikinci şehri. Resmi dil Fransızcadır - nüfusun neredeyse% 60'ı konuşur - İngilizce ikinci dil olarak kabul edilir (yerel halkın neredeyse yarısı her ikisinde akıcı konuşuyorlar). Montreal dünyada yaşayan şehirler için en uygun sıralamada birinci sırada yer alır, buna genellikle Kanada'nın kültürel başkenti denir. Montreal'de, yaklaşık 7 dil okulu - hepsi iki dilin aynı anda öğrenilmesini sağlıyor.

Vancouver Eğitim Koşulları

Britanya Kolumbiyası Eyaletidir. Şaşırtıcı derecede ılık bir iklime sahip Kanada'nın üçüncü büyük şehri: kışın sıcak, yazları serin ve tüm yıl boyunca yeşil. Şubat 2010’da Vancouver’da gerçekleşen Kış Olimpiyatları sırasında şehir, herkesi çiçek açan kirazlar ve sakuralarla karşıladılar. The Economist dergisine göre, Vancouver üç kez dünyanın en iyi şehri seçildi. Şimdi şehir içinde yaklaşık 11 eğitim kurumu var.

Toronto, Ontario

Dünyanın en etkili mega kentlerinden biri - Kanada'nın ekonomik motoru olarak adlandırılıyor ve G20 zirvesinin Haziran 2010'da yapıldığı yerdi. Güzel Ontario Gölü'nün kıyısında yer alır: iklim çok nemlidir, karasaldır, mevsimlere net bir şekilde bölünür. Toronto'da yaklaşık 17 eğitim kurumu var.

Doğru kursları seçerek, tam olarak ihtiyacınız olan bilgiyi elde edebilirsiniz. Kanada'da eğitim, çoğunlukla İngilizce - 43 okulda ve yaklaşık 7 okulda Fransızca dilinde yapılır.

Doğru okul seçimine ek olarak, uygun bir eğitim kursunun seçimi de Türk ve yabancı çocuklar, gençler ve öğrenciler için aynı derecede önemlidir. Yabancı öğrencilerin eğitim görevleri büyük ölçüde değişiklik gösterebilir, bu nedenle her birinin yurtdışına seyahat etme amacını anlamak gerekir.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Eğitim hayatını yurt dışında yer alan seçkin okullarda yapmak isteyen ancak bütçesi ve zamanı ...
Yurtdışında hem dil hem de havacılık eğitimi almak isteyenlerin tek yapması gereken Karya Yurtdışı ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim