Kanada’da Dil Okulları

Kanada’da Dil Okulları

Yurtdışında dil eğitimi denildiğinde akla ilk gelen ülkelerden birisi de Kanada’dır. Kanada, İngilizce eğitimi konusunda oldukça iyi eğitim veren federal devlet tarafından denetlenen dil okullarına sahiptir. Özellikle Vancouver ve Toronto şehirlerinde yoğunlaşan dil okulları İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilere oldukça fazla seçenek sunmaktadır.

Kanada’da refah seviyesi oldukça yüksektir. Bununla birlikte dünyanın her noktasından insanların eğitim almak için geldiği eğitim kalitesi oldukça yüksek olan gelişmiş bir ülkedir. Ülkede İngilizce konuşulmaktadır. Ancak Quebec eyaletinde resmi dil Fransızcadır. İngilizce bölgede 2. dil olarak kullanılmaktadır. Bu durum Fransızca öğrenmek isteyen öğrenciler için bir cazibe merkezi oluşturuyor. Öyle ki Kanada’nın en büyük 2. Şehri olan Montreal, Paris’ten sonra dünyada Fransızca konuşulan 2. büyük şehirdir.

Kanada’da İngilizce eğitimi alırken farklı seçenekler bulabilirsiniz. Örneğin TOEFL ve IELTS gibi sınavlara hazırlanmak için akademik İngilizce Eğitimi alabilirsiniz. Yoğun İngilizce, Genel İngilizce, Mesleki İngilizce gibi konularda İngilizce Dil eğitimi alabilmek mümkündür. Kanada Dil Okulları , Toronto, Vancouver, Montreal, Calgary, Ottawa, Halifax şehirlerinde dil eğitimi vermektedir. Kanada’da dil eğitimi almanın bir diğer avantajı ise Kanada’da 2 yıl eğitim aldıktan sonra 3 yıl çalışma ve oturum izni vermektedir. Kanada’da dünyanın en gelişmiş refah düzeyi en yüksek ülkelerinden birinde yaşam deneyimi için sizlere fırsat sunmaktadır. Kanada suç oranın en düşük olduğu ülkelerden birisidir. Tüm dünya öğrenciler bu güvenli ülkeyi tercih etmektedirler.

Kanada’da dil eğitimi alırken konaklama seçenekleriniz aile yanı konaklama ve yurt konaklaması şeklindedir. Aile yanı konaklama sistemi oldukça gelişmiş profesyonel bir sistemdir. Şehir merkezlerinden biraz daha uzak olan dil okullarında eğitim almak isteyen öğrenciler dil okullarına ait olan yurt konaklamasını tercih etmektedirler.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Eylül 2018'den itibaren Bellerbys öğrencilerine ek bir IELTS koşulu olmaksızın Surrey Üniversitesi'nden ...
İlk defa pasaport çıkarmak isteyenler veya pasaportunu yenilemek isteyenler Nüfus ve Vatandaşlık ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim