Kanada'da Sertifika Programları

Kanada’da Sertifika Programları

Günümüzde yurtdışı eğitim seçenekleri arasında Kanada’da sertifika programları oldukça büyük bir önem kazanmaktadır. Kariyer planlarında bir adım önde olmak isteyen, hem öğrencilere hem de profesyonellere hitap etmektedir. Hemen hemen her alanda eğitim alabilmek mümkündür. Sertifika programlarının en büyük avantajı yüksek lisans programlarına kıyaslandığında çok daha makul olmasıdır. Genellikle sertifika programları özel okullar tarafından düzenlenmektedir. Sertifika programları düzenleyen özel okullar genel olarak Career College olarak isimlendirilir. Sertifika programları düzenleyen okullar Toronto ve Vancouver şehirlerinde yoğunlaşmıştır. Kısa süreli ya da 1 yıla varan uzun süreli sertifika programları bulabilmek mümkündür. Kanada’da sertifika programlarını tamamlayanlar için program sonunda Kanada hükümeti 1 yıl yasal çalışma izni vermektedir. Kanada iş fırsatları bakımından oldukça gelişmiş bir ülkedir.

Kanada’da sertifika programları sizlere sadece eğitim ve çalışma fırsatları olarak düşünülmemlidir. Sosyal ve kültürel anlamda da sizlere çok büyük avantaj sağlamaktadır. Tüm dünyadan gelen yabancı öğrencilerle farklı kültürlerden arkadaş edinebilir, farklı kültürleri tanıyabilirsiniz.

Sertifika programlarıyla ilgili daha detaylı bilgiyi aşağıda bulunan linklerden bulabilmeniz mümkündür.

Sheridan College

Niagara College

Georgian College

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Nerede Okuyacaksınız? Yurtdışı eğitimi almaya karar vermek bir mesele ancak bu kararı aldıktan ...
Dil eğitimleri veren ülke ve okullar, kişilerin seviyelerine uygun olabilecek şekilde program ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim