Kanada Dil Okulları

İngilizce seviyenizi geliştirmek istiyorsanız bu noktada yurtdışında dil okullarına gitmeniz sizin için daha iyi bir tercih olacaktır. İngilizce eğitimi için en iyi tercihin ise ana dili de İngilizce olan ülkeler olduğunu söyleyebiliriz. Kanada dil okulu, İngilizce eğitimini yurtdışında almak isteyen kişiler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Kanada’nın gerek güvenilir bir ülke olması gerekse eğitim sisteminin gelişmiş olması insanlar tarafından tercih edilmesini sağlayan unsurlardan birisidir. Kanada dil okulları sayı olarak çok fazla olduğu için okul seçimi noktasında da dikkat etmeniz gerekir.

Kanada Dil Okulu Seçimi

Kanada dil okulları arasında seçim yapacağınız sırada ilk olarak hangi şehirde okumak istediğinize karar vermeniz gerekir. Toronto, Vancouver, Montreal, Calgary, Halifax, Ottawa dil okulları noktasında gelişmiş olan şehirlerin arasında yer almaktadır. Bu şehirlerin hepsinde farklı programların sizlere sunulduğunu da görebilirsiniz. Karya Dil Okulu olarak Kanada’da yabancı dil eğitimi almak istediğiniz noktada sizlere yardımcı oluyoruz. Gerek okul seçiminde gerekse Kanada’ya gittikten sonra konaklama ve yeme içme gibi noktalarda sizlere yardımcı olunmaktadır.

Kanada Dil Okulu İçin Gerekli Şartları

Kanada’da dil eğitimi alacağınız sırada sizden herhangi bir şart istenilmemektedir. Fakat dil eğitiminiz sırasında masraflarınızı karşılayacak olan kişinin finansal bilgileri çok büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden okullara başvuru ve vize başvurusu yapılacağı sırada sizden bu tarz bilgiler talep edildiğini de görebilirsiniz.

Kanada dil okuluna gideceğiniz zaman bazı firmaların bu noktada öğrencileri ve ebeveynlerini kandırdıkları görülebilmektedir. Bu yüzden mutlaka profesyonel firmalar ile iletişime geçerek sizlere vermiş olduğu eğitimi incelemeniz gerekmektedir. Karya Dil Okulları olarak uzun süredir aracı kurum hizmeti de veriyoruz ve yurtdışında dil okuluna gitmek isteyen kişilere bu noktada avantaj sağlıyoruz.

Yazar
6
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Avustralya’da Lisans Eğitimi Avustralya son yıllarda yurtdışı eğitim seçenekleri ...
Ülkemizdeki öğrencilerin birçoğu, yurtdışında eğitim alma hayali kurar ve çeşitli ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim