Kanada Dil Okulları Her Şey Dâhil Fiyatları

İkinci bir dil bilmek günden güne daha önemli bir hale geliyor. Bu ikinci dil ise genellikle İngilizce olarak tercih ediliyor. Dünya genelinde yabancı dil eğitimleri veren birçok dil okulu mevcuttur. Bu dil okulları farklı eğitim programları ve yöntemleri ile insanların yabancı dil seviyesini geliştiriyor. Dil okullarında eğitim almak için dünyada en fazla tercih edilen ülkelerden biri ise Kanada’dır. Kanada hem ekonomik eğitim olanakları sunması hem çok sayıda dil okuluna sahip olması hem de yaşam standartları çok iyi bir ülke olması sayesinde dil eğitimi için en kaliteli ve ideal ülkeler arasında yer alıyor. Bu ülkede her şey dâhil dil okulları vardır ve bu dil okulları sayesinde konaklama, yemek gibi ihtiyaçlar da karşılanır. Bunun için ise kayıt sırasında ekstra para alınır. Kanada her şey dâhil dil okulu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak belirlenir. Okulun konumu, eğitim programı, konaklama hizmeti ve benzeri faktörler doğrultusunda Kanada her şey dâhil dil okulu maliyetleri değişir.

Kanada Dil Okulları Her Şey Dâhil Ortalama Fiyat Aralıkları Nedir?

Kanada, dil eğitimi bakımdan dünyanın sayılı ülkeleri arasında bulunuyor. Gerek yüksek eğitim kalitesi gerekse yaşam şartları itibari ile en iyi ülkelerden biridir. Bu ülkede dil okullarına iki şekilde kayıt yapmak mümkündür. Bunlardan ilki sadece eğitim için kayıt yapılması ve diğer masrafların bireysel olarak karşılanmasıdır. Bir diğer kayıt şekli ise her şey dâhil kayıtlardan. Genellikle bu şekilde kayıt yapmak tercih edilir. Kanada dil okulları her şey dâhil fiyatları birçok unsura bağlı olarak değişiyor ve ortalama fiyat aralıkları şu şekildedir:

  • 4 haftalık dil eğitimi için 1200 – 1800 Kanada Doları arasında fiyatlar vardır.
  • 8 haftalık eğitim programlarında 2500 ve 3000 arası Kanada Doları maliyet söz konusudur.
  • 12 haftalık dil okulu programlarında 3300 ve 4000 Kanada Doları arasında değişen fiyatlar mevcuttur.
  • 24 hafta süren dil eğitim programlarında ise 5000 ve 8000 Kanada Doları arasında fiyatlar belirlenir.
  • 36 hafta süren dil eğitim programları ise 8000 ila 12000 Kanada Doları gibi fiyat aralıklarına sahiptir.

Kanada'da bulunan dil okullarına her şey dâhil eğitimlerin genel fiyat aralığı bu şekildedir. Bu fiyatlar Kanada'daki okullara bağlı olarak daha az ya da daha yüksek olabiliyor. Aynı zamanda kurumların indirimleri ve kampanyaları doğrultusunda da fiyat farklılıkları meydana gelebiliyor.

Kanada Dil Okulları Her Şey Dâhil Fiyatları Ekonomik Midir?

Kanada'da bulunan dil okulları birçok farklı fiyat aralığına sahiptir. Bu fiyat aralıkları doğrultusunda herkes kendine en uygun eğitim programını tercih ederek Kanada'da dil eğitimi alabiliyor. Fiyatlar genel olarak İngiltere ve Amerika gibi ülkelere göre ekonomiktir. Aynı zamanda yaşam şartları da fazlasıyla iyidir. Genel fiyat düzeyi ideal olarak nitelendirilebilir.

Kanada Dil Okulları Her Şey Dâhil Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Kanada dil okulları, her şey dâhil fiyatları belirlerken çok sayıda faktörü dikkate alır. Eğitim süresi bunlardan biridir. Aynı zamanda okulunun Kanada'nın hangi şehrinde bulunduğu da önemlidir. Okul fiyat politikası ve olanakları da maliyeti etkiler. Aynı zamanda haftalık ders yoğunluğu da dikkate alınır. Bunlar ve benzeri faktörler doğrultusunda Kanada her şey dâhil dil okulu fiyatları belirlenir.

Kanada Kaliteli Dil Eğitimi Verir Mi?

Kanada, eğitim alanında dünyanın önde gelen kurumlarına sahip ülkelerden biridir. Sadece lise ve üniversiteleri ile değil, dil okulları ile de kaliteli eğitimler verir. Kanada'da bulunan dil okullarında ideal fiyatlar ile genel ve akademik – mesleki İngilizce eğitimleri alınabilir.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
ABERYSTWYTH ÜNİVERSİTESİ Britanya adasının batı Kıyısında bulunan Aberystwyth, Orta ve ...
Bir Avrupa Birliği ülkesi olan Malta, küçük yüzölçümü ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim