Kanada Dil Okulu

Kanada’da Dil Okulu

Kanada, yüksek yaşam standartları, yüksek refah düzeyi gelişmiş ülkeler arasında yer almaktadır. Kanada’da büyük oranda İngilizce konuşulmaktadır. Büyük oranda diyoruz çünkü Kanada’da Quebec eyaletinin resmi dili Fransızcadır. İngilizce eğitiminde olduğu kadar Fransızca eğitimi içinde çok iyi bir seçenek oluşturmaktadır. İngilizce eğitimi için Kanada Dil Okulları en doğru, en iyi tercihler arasında yer almaktadır. Son yıllarda yurtdışı eğitim, dil eğitimi için daha fazla insan tarafından tercih edilmektedir. Çünkü İngilizce öğrenirken sadece dil okulunda aldığınız eğitimle sınırlı kalmıyorsunuz. Hayatın her alanında İngilizce duyarak, konuşarak, bol bol pratik yaparak kullanıyorsunuz. Bu da sizlere daha kısa zamanda daha etkili bir öğrenmenin fırsatını sunmaktadır. Kanada’da dil okulları, eyaletler tarafından denetlenmektedir. Bu nedenle ülke genelinde İngilizce eğitimi için bir kalite standartı bulunmaktır. Kanada’da dil okulu fiyatları, İngiltere ve Amerika’ya kıyasladığınızda oldukça büyük oranda daha makul seviyelerdedir. Tabi ki eğitim maliyetleriniz yaşadığınız şehre, konaklama biçimlerine göre değişiklik göstermektedir. Kanada’da konaklama biçimlerine baktığımız zaman, kampüs içinde bulunan yurt konaklama seçeneği ile birlikte, aile yanı konaklama ya da kampüs dışı oda, ev kiralama seçenekleri ile karşılaşmaktayız. Kampüs içi konaklama seçenekleri yeni giden öğrenciler için harika bir seçenektir. Çünkü kampüs içerisinde yurtlarda kaldıkları zaman daha çok sosyalleşme imkanını bulurlar. Aile yanı konaklama ise Kanada’da profesyonelleşmiş bir sistemdir. Öğrencilerin aile yanı konaklamalarının avantajı ise Kanada kültürünü daha yakından tanıma fırsatı bulmalarıdır. Kanada’da dünyanın her ülkesinden gelen insanların birlikte yaşadığı hoşgörülü bir ortam vardır. Farklı kültürleri tanıma fırsatınız olacaktır. Bununla birlikte Kanada’da dil eğitiminiz boyunca farklı kültürleri tanıyarak, yeni insanlarla tanışarak, yeni yerler görerek dil seviyenizi mükemmel hale getirerek harika bir yaşam deneyimi elde edebilirsiniz.

Kanada’da yurtdışı eğitim için harika bir fırsat oluşturmaktadır. İngilizce olduğu kadar Fransızca eğitimi içinde harika bir fırsattır. Kanada’nın en büyük şehirlerinden olan Montreal, Paris’ten sonra dünyada Fransızca konuşulan 2. Büyük şehirdir. Montreal şehri Quebec Eyaleti’nin de en büyük şehridir. Montreal’de İngilizce 2. Dil olarak kabul edilmektedir. Fransızca eğitimi için Kanada’yı seçtiğinizde yaşayarak öğrenme fırsatınız bulunmaktadır. İngilizce için en çok Toronto, Vancouver şehirleri ön plandayken, Fransızca için en güçlü seçenek Montreal olacaktır. Kanada, yurtdışı eğitim için en güçlü seçeneklerden birisidir.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Kişisel gelişim ve kariyerinde sağlam bir ilerleme sağlamak isteyen herkes için eğitim, ...
Yurt dışına seyahat esnasında, ülkeler arası geçiş yapan kişinin, kimlik tespitinin ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim