Kanada Göçmenlik Vize Ve Dil Eğitimi

Kanada, dünyanın en gelişmiş ve huzurlu ülkelerinden biridir. Ülkenin yaşam şartları çok iyidir ve insanlar bu sayede genel olarak mutludur. Ülkenin en önemli özelliklerinden biri de kaliteli bir eğitim anlayışı bulunması ve öğrencilere değer verilmesidir. Lisans, yüksek lisans gibi eğitimlerin yanı sıra dil eğitimleri de ülkenin iyi olduğu konulardan biridir. İngilizce'sini geliştirmek isteyen kişilerin tercih edebileceği en iyi ülkelerden biri de Kanada'dır. Ülkede hem yerel halk hem de diğer kültürden insanlar kaynaşmış bir şekilde İngilizce konuşur. Bu sayede de dil eğitimi almak isteyenler, derslerden sonra günlük yaşamda sık sık pratik yapabiliyor. Kanada'ya gitmek isteyen kişiler göçmenlik vizesi alarak bunu yapabilir. Ancak dil eğitimi alacak olan kişiler, eğitim amaçlı göçmen vizesi almalıdır. Aksi takdirde Kanada vizesi almak çok da kolay değildir. Vize alındıktan ve bütün işlemler tamamlandıktan sonra Kanada'ya gitmek ve dil eğitimi almak mümkündür. Dil eğitimi sayesinde İngilizceyi ana diliniz gibi konuşabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Eğitim Amaçlı Vize Alındıktan Sonra Kanada Vatandaşlığı Almak Da Mümkün Mü?

Eğitim amaçlı Kanada'ya gitmek isteyenlerin alabileceği çeşitli vizeler vardır. Bu vizelerden biri alındığı zaman Kanada'ya gitmek ve eğitim almak mümkün olur. Ancak dil eğitimi sonrası vatandaşlık almak zordur. Bunun aksine Kanada hükümeti, lisans – yüksek lisans programlarına katılan ve bu eğitimleri tamamlayan kişiler için belirli bir süre daha ülkede yaşamasına ve çalışabilmesine izin veriyor. Bundan sonra ise çeşitli koşullara bağlı olarak oturma izni, vatandaşlık alınabiliyor. Ancak dil eğitimi sonrası bunu yapmak zordur. Kanada eğitim için tercih edilebilecek en donanımlı ve kaliteli ülkelerden biridir.

Kanada Dil Okullarında İngilizce Eğitimi

Kanada, birçok dil okuluna sahip bir ülke olarak çok sayıda yabancı öğrenciyi davet eder. Yabancı öğrenciler ülkeye belirli süreler ile gelir ve çeşitli dil okullarında eğitim alır. Bu eğitimler ve gün içinde yapılan pratikler ile de akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak mümkün olabiliyor oluyor. Kanada, eğitim alanındaki kalitesini her alanda gösterir ve kurumsal dil okullarına ev sahipliği yapar. İngilizce eğitimi almak istiyorsanız Kanada'da bulunan dil okullarını tercih edebilir ve verimli bir eğitim süreci tamamlayabilirsiniz. Dil okulları sadece dersler ile değil birçok etkinlik ile de İngilizce bilginizi artırmanızı sağlar. Bu süreçte aynı zamanda farklı kültürden arkadaşlar edinebilir ve onlarlar pratik yapabilirsiniz.

Dil Eğitiminde Kanada'yı Seçmeniz İçin Geçerli Sebepler

Dil eğitimi alınacak birçok ülke vardır ve Kanada da bunlardan biridir. Ancak Kanada pek çok özelliği ile ön plana çıkar ve dil eğitimi almak isteyenler tarafından çok sık tercih edilir. Dil eğitiminde Kanada'yı tercih etmeniz için en önemli sebep, ülkede dünya çapında hizmet veren kurumsal dil okulları bulunmasıdır. Aynı zamanda günlük hayatta insanlar ile her zaman İngilizce konuşma fırsatı vardır. Bu sayede de zaman fark etmeksizin pratik yapılabilir ve İngilizce ikinci ana dil haline gelir. Bununla birlikte ülkenin yaşam şartları çok iyidir ve Kanada en huzurlu ülkelerden biridir. Festivaller, eğlence organizasyonları sayesinde eğlenebilir ve güzel şehirleri gezebilirsiniz. Kanada güvenli bir ülkedir ve suç oranı da çok düşüktür. Edebiyat, sanat, müzik gibi alanlarda da gelişmiş bir ülkedir. Bütün bunlar ile birlikte iyi bir ekonomi ve iş alanına sahiptir. Yurtdışı danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak Kanada vizesi sahibi olabilir ve bu ülkede kaliteli bir şekilde dil eğitimi almaya başlayabilirsiniz.

Yazar
7
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Kanada özellikle son yıllarda lise eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerin başında yer almaktadır. ...
Schengen Vizesi Shengen Vizesi, Shengen Bölgesi olarak adlandırılan Avrupa Birliği üye ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim