Kanada Ucuz Dil Okulları

12-06-2018

Kanada, dil öğrenmek için ideal ülkelerden biri. Farklı birçok şehrin alacağınız dil eğitiminin süresini, eğitim türünü ve konaklama şeklinizi siz seçebiliyorsunuz. Özellikle İngilizce dili için tercih edilen ülke, Fransızca öğrenmek için de uygun bir ülkedir. Bölgesel olarak tercih etmeniz gereken yer bu nedenle farklılaşabilir. Karya Yurt Dışı Eğitim firması ile birçok farklı şehir, farklı dil okulları üzerinden dilediğiniz eğitimi alabiliyorsunuz. Üstelik son derece uygun fiyatlar üzerinden bu eğitim türlerinden yararlanmanız mümkün.

Kanada Dil Eğitim Programları ve Şehirleri
Amerika ve İngiltere’den sonra en fazla olanağa ve okul sayısına sahip ülke Kanada’dır. İngilizce öğrenmek için tercih edilen Kanada’da birbirinden farklı şehirde eğitim alma olanağı bulunmaktadır. Toronto, Vancouvet, Ottawa, Halifax, Montreal ve Calgary şehirlerinde farklı programlar üzerinden dil eğitimi alabilirsiniz. Her şehirde, farklı sayıda okul ve programla Karya Yurt Dışı Eğitim firmasının anlaşması bulunuyor. Buna göre genel İngilizce, iş İngilizcesi, farklı seviyede İngilizce başlangıç programları, yoğun İngilizce ve TOEFL ve IELTS sınavlarına özel İngilizce eğitim programları yer alıyor.
Kanada Dil Okulları Fiyatları
Okulların fiyatları, sahip oldukları konum, okul içi ve okul dışı aktivite, okulun fiziksel yapısı, konaklama seçeneği, istenilen dil programı ve programın süresine göre değişmektedir. Program süresi, 2 haftadan başlayıp 20 hafta ve üzerine kadar uzayabiliyor. Konaklama için de aile yanı, yurt, öğrenci evleri, apart gibi farklı seçenekler söz konusudur. Paylaşımlı odalar ya da tek başına şeklinde de yurt ve öğrenci evleri arasından tercih yapabiliyorsunuz. Tüm bu kriterlere göre, programın fiyatı şekillenecektir. Daha net öğrenmek ve bir ödeme planı çıkarmak istiyorsanız Karya Yurt Dışı Eğitim firmasının sitesi üzerinden iletişim yöntemlerini kullanabilir ya da danışmanlık alabilirsiniz.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
Kanada lise diploması uluslararası geçerliliğe sahip olan bir diplomadır. Özellikle Amerika Birleşik ...
İngilizce seviyenizi geliştirmek istiyorsanız bu noktada yurtdışında dil okullarına gitmeniz ...

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim