Kanada Ucuz Dil Okulları

Kanada, dil öğrenmek için ideal ülkelerden biri. Farklı birçok şehrin alacağınız dil eğitiminin süresini, eğitim türünü ve konaklama şeklinizi siz seçebiliyorsunuz. Özellikle İngilizce dili için tercih edilen ülke, Fransızca öğrenmek için de uygun bir ülkedir. Bölgesel olarak tercih etmeniz gereken yer bu nedenle farklılaşabilir. Karya Yurt Dışı Eğitim firması ile birçok farklı şehir, farklı dil okulları üzerinden dilediğiniz eğitimi alabiliyorsunuz. Üstelik son derece uygun fiyatlar üzerinden bu eğitim türlerinden yararlanmanız mümkün.

Kanada Dil Eğitim Programları ve Şehirleri
Amerika ve İngiltere’den sonra en fazla olanağa ve okul sayısına sahip ülke Kanada’dır. İngilizce öğrenmek için tercih edilen Kanada’da birbirinden farklı şehirde eğitim alma olanağı bulunmaktadır. Toronto, Vancouvet, Ottawa, Halifax, Montreal ve Calgary şehirlerinde farklı programlar üzerinden dil eğitimi alabilirsiniz. Her şehirde, farklı sayıda okul ve programla Karya Yurt Dışı Eğitim firmasının anlaşması bulunuyor. Buna göre genel İngilizce, iş İngilizcesi, farklı seviyede İngilizce başlangıç programları, yoğun İngilizce ve TOEFL ve IELTS sınavlarına özel İngilizce eğitim programları yer alıyor.
Kanada Dil Okulları Fiyatları
Okulların fiyatları, sahip oldukları konum, okul içi ve okul dışı aktivite, okulun fiziksel yapısı, konaklama seçeneği, istenilen dil programı ve programın süresine göre değişmektedir. Program süresi, 2 haftadan başlayıp 20 hafta ve üzerine kadar uzayabiliyor. Konaklama için de aile yanı, yurt, öğrenci evleri, apart gibi farklı seçenekler söz konusudur. Paylaşımlı odalar ya da tek başına şeklinde de yurt ve öğrenci evleri arasından tercih yapabiliyorsunuz. Tüm bu kriterlere göre, programın fiyatı şekillenecektir. Daha net öğrenmek ve bir ödeme planı çıkarmak istiyorsanız Karya Yurt Dışı Eğitim firmasının sitesi üzerinden iletişim yöntemlerini kullanabilir ya da danışmanlık alabilirsiniz.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Türk öğrenciler tarafından gerek Türkiye'ye yakınlığı ile dikkat çeken ve yaşam koşulları ...
Türkiye' de ya da başka bir ülke de, daha yüksek maaşlar kazanabilmek ve işe girerken öncelik ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim