Kaplan International Leicester Square/30 Yaş Üstü İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Leicester Square/30 Yaş Üstü / Merkez

Leicester Square: Londra’ nın batısında yer almaktadır. Trafalgar Meydanı, Westminster Kilisesi ve West End’ in canlı tiyatro sahnesine ve pek çok film prömiyerine ev sahipliği yapmaktadır. Hareketli bir meydan olup pek çok aktivite seçeneği sunmaktadır.
Kaplan International Leicester Square: 25 yaş ve üzeri öğrencilere hizmet vermektedir. Kaplan Dil Okulları 75 yılı aşkın tecrübesiyle Amerika, İngiltere ve İskoçya, İrlanda, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Singapur ve Malta’da öğrencilerine hizmet vermektedir. Kaplan Dil Okullarında öğrenme yalnızca sınıfta, eğitim materyalleriyle sınırlandırılmaz. Bu sebeple, yeni arkadaşlıklar edinmesi ve yeni yerler keşfetmesi için sosyal programlarla öğrencilerini destekler.Kaplan, öğrencilerine İngilizceyi İngilizcenin doğduğu topraklarda öğretme amacıyla ülke genelinde toplam 10 noktada hizmet vermektedir.
Okulun Konumu:
Leicester Square’ de yer almaktadır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım:
12 sınıf, interaktif tahtalar, çalışma merkezi, ücretsiz wi-fi, dinlenme alanı.
Sunulan Programlar: Genel İngilizce (20), Yarı Yoğun İngilizce (20), Akademik Sömestir (20), Akademik Yıl (20), Yoğun İngilizce (28), İş İngilizcesi (Tamamlayıcı, yoğun) (28), IETLS (Tamamlayıcı, yoğun) (28), Yoğun Akademik Sömestir (28), Yoğun Akademik Yıl (28).
Üniversite Yerleştirme Servisi (Pathway)
Kaplan sunduğu bu hizmet ile Avustralya’daki prestijli üniversiteler arasında olan The University of Adelaide ve Murdoch Institute of Technology’e, öğrencilerine en uygun lisans, yüksek lisans ve mesleki program bulmak ve yerleştirmek konusunda yardımcı olmaktadır.devamını göster Devamını Göster

Kaplan International İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim