Karya International ile 6 adımda Yurtdışı Eğitim

Karya International ile 6 adımda Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı eğitim almak istiyorsanız, Karya International ile 6 adımda eğitiminize başlamanız mümkün. Yurtdışında dil okulları başta olmak üzere, lisans eğitimi, yüksek lisans eğitimi, sertifika programları, yaz okulu eğitimi gibi birçok alanda sizde 6 adımda yurtdışında eğitim almaya başlayabilirsiniz.

1.Adım Ücretsiz Danışmanlık ve Karar Aşaması

Yurtdışında eğitim almak isterken nasıl bir eğitim almak istediğiniz, süresi, programı ülke ve şehir tercihi gibi birçok konuda kafanız karışık olabilir. Profesyonel ekibimiz ile birlikte nasıl bir eğitim almak istediğinizi, size en uygun eğitim programını, beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda size en uygun olan programı sunuyor ve yurtdışı eğitiminize birlikte karar veriyoruz.

2.Adım Kayıt Aşaması

Size en uygun programa karar verdikten sonra istediğiniz okul ve programa yönelik okullarla iletişime geçilmesi ve kayıt işlemlerinin başlatılması. Okullardan istediğiniz eğitim için alacağınız kabul işlemeleri için gerekli belgelerle başvuru yaparak. Kabul işlemini tamamlıyoruz.

3.Adım Vize Aşaması

Başvurduğunuz eğitim programının bağlı olduğu ülke için vize işlemlerinin başlatılması. Vizenizin olumlu sonuçlanması için belgelerin titizlikle düzenlenmesi ve formların dikkatlice tamamlanması ve sonrasında randevu alınması ve vize işlemlerinin tamamlanması

4.Adım Diğer Belgelerin Tamamlanması Aşaması

Vize işlemlerinin olumlu sonuçlanması durumunda gerekli olan uygun uçak bileti ve sigorta konusunda gerekli tüm belgeleri tamamlıyoruz.

5.Adım Oryantasyon Aşaması

Gerekli tüm belgelerin tamamlanması ardından eğitim alacağınız ülkeye önceden adaptasyon sağlanması için profesyonel danışmanlarımız tarafından detaylı eğitim aşamasıdır.

6. Adım Destek Aşaması

Eğitim alacağınız ülkeye gittikten sonra, eğitim süreniz boyunca 7/24 ulaşabileceğiniz danışman hattımız bulunmaktadır. Destek aşamasında eğitim aldığınız süre boyunca karşılaşabileceğiniz olumsuz durumların önüne geçiyoruz. Olumsuz durumlarda danışmanlarımız aracılığı ile hızlı çözümler sağlanacaktır.

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İrlanda, yurtdışından eğitim almak isteyenler için en ideal ülkelerden biridir. ...
Küreselleşen dünyayla birlikte ülkemizde de turistik geziler başta olmak üzere, ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim