Karya International ile 6 adımda Yurtdışı Eğitim

Karya International ile 6 adımda Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı eğitim almak istiyorsanız, Karya International ile 6 adımda eğitiminize başlamanız mümkün. Yurtdışında dil okulları başta olmak üzere, lisans eğitimi, yüksek lisans eğitimi, sertifika programları, yaz okulu eğitimi gibi birçok alanda sizde 6 adımda yurtdışında eğitim almaya başlayabilirsiniz.

1.Adım Ücretsiz Danışmanlık ve Karar Aşaması

Yurtdışında eğitim almak isterken nasıl bir eğitim almak istediğiniz, süresi, programı ülke ve şehir tercihi gibi birçok konuda kafanız karışık olabilir. Profesyonel ekibimiz ile birlikte nasıl bir eğitim almak istediğinizi, size en uygun eğitim programını, beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda size en uygun olan programı sunuyor ve yurtdışı eğitiminize birlikte karar veriyoruz.

2.Adım Kayıt Aşaması

Size en uygun programa karar verdikten sonra istediğiniz okul ve programa yönelik okullarla iletişime geçilmesi ve kayıt işlemlerinin başlatılması. Okullardan istediğiniz eğitim için alacağınız kabul işlemeleri için gerekli belgelerle başvuru yaparak. Kabul işlemini tamamlıyoruz.

3.Adım Vize Aşaması

Başvurduğunuz eğitim programının bağlı olduğu ülke için vize işlemlerinin başlatılması. Vizenizin olumlu sonuçlanması için belgelerin titizlikle düzenlenmesi ve formların dikkatlice tamamlanması ve sonrasında randevu alınması ve vize işlemlerinin tamamlanması

4.Adım Diğer Belgelerin Tamamlanması Aşaması

Vize işlemlerinin olumlu sonuçlanması durumunda gerekli olan uygun uçak bileti ve sigorta konusunda gerekli tüm belgeleri tamamlıyoruz.

5.Adım Oryantasyon Aşaması

Gerekli tüm belgelerin tamamlanması ardından eğitim alacağınız ülkeye önceden adaptasyon sağlanması için profesyonel danışmanlarımız tarafından detaylı eğitim aşamasıdır.

6. Adım Destek Aşaması

Eğitim alacağınız ülkeye gittikten sonra, eğitim süreniz boyunca 7/24 ulaşabileceğiniz danışman hattımız bulunmaktadır. Destek aşamasında eğitim aldığınız süre boyunca karşılaşabileceğiniz olumsuz durumların önüne geçiyoruz. Olumsuz durumlarda danışmanlarımız aracılığı ile hızlı çözümler sağlanacaktır.

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
Dil eğitimi oldukça komplike bir süreçtir. Kişi anadilinin konuşulduğu bir coğrafyada ne ...
Yaz Okulu olarak Amerika seçiminizin en doğru olacağı yerdir. Birçok ırkı içinde barındıran ...

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim