Kings
Kings Brighton

Kings Brighton İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Brighton / Merkez

Brighton İngiltere’nin güneyinde, sahil şeridinde bulunan en canlı öğrenci şehri olarak bilinen eğitim merkezlerinden biridir. Londra’ya bir saat mesafede bulunması ve bünyesinde iki üniversite barındırması öğrencilerin bu şehri tercih etmesindeki en önemli faktörler arasındadır. Kings Brighton şubesi şehir merkezinde yepyeni inşa edilmiş binasında öğrencilerine hizmet vermektedir. Öğrenciler aynı bina içerisinde yer alan öğrenci yurdunda kalabilir veya aile yanı konaklama tercih edebilmektedir.

Intensive Course (2 Hafta +): Haftada 20 ders Genel İngilizce ve 8 ders seçmeli ders olmak üzere toplam 28 ders (21 saat) alınmaktadır. Öğrenciler 16 yaşından itibaren programa kayıt olabilir. Başlangıç seviyesindeki öğrenciler her ayın ilk Pazartesi başlayabilirken, diğer seviyeler her Pazartesi başlayabilmektedir.

Diploma of English (24 Hafta +): Haftada 20 ders Genel İngilizce ve 8 ders seçmeli ders olmak üzere toplam 28 ders (21 saat) alınmaktadır. Öğrenciler 16 yaşından itibaren programa kayıt olabilir. Başlangıç seviyesindeki öğrenciler her ayın ilk Pazartesi başlayabilirken, diğer seviyeler her Pazartesi başlayabilmektedir. Program sonunda öğrencilere ilerlemelerinin ve başarılarının sunulduğu Kurs Sonu Raporu ve Diploma Sertifikası verilmektedir.

Compact Course (2 Hafta +): 16 yaşından itibaren öğrenci kabul edilen programda haftada 20 ders (15 saat) alınmaktadır. Öğrenciler her Pazartesi başlangıç yapabilmektedir.

English Plus Business and Digital Media (2 Hafta +): Haftada 20 ders (15 saat) Genel İngilizce, 8 ders (6 saat) Business and Digital Media dersleri alınmaktadır. 16 yaşından itibaren öğrenci kabul edilen programa kayıt için en az Lower Intermediate (Kings Level 4) düzeyde İngilizce bilmek gereklidir. Başlangıç tarihleri: 4 Eylül, 2 Ekim, 30 Ekim, 20 Kasım 2017’dir.

IELTS Preparation Course (6 Hafta +): Haftada 20 ders (15 saat) Genel İngilizce, 8 ders (6 saat) IELTS hazırlık dersleri verilmektedir. 16 yaşından itibaren kayıt olunabilir. Brighton şubesi için başlangıç tarihleri 11 Eylül, 23 Ekim 2017’dir. En az Lower Intermediate (Kings Level 4) seviyede İngilizce bilmek gereklidir.

Cambridge English: First/Advanced (12 Hafta): FCE Intensive ve CAE Intensive programlarında haftada 28 ders (21 saat) verilmektedir. FCE için Intermediate/Upper Intermediate (Kings Level 5/6) düzeyde, CAE için Upper Intermediate/Pre Advanced (Kings Level 6/7) düzeyde İngilizce bilmek gereklidir. Brighton şubesi için başlangıç tarihi 18 Eylül 2017’dir.

Advanced Level Foundation (3 dönem): Kings, Birleşik Krallık üniversitelerine giriş için gerekli olan Foundation yılını tamamlamaları için öğrencilerine bu hizmeti vermektedir. Haftada 21 saat ders verilmektedir. 17 yaşından itibaren kayıt olunabilen programda en az Intermediate düzeyde İngilizce veya IELTS 4,5 skoru gereklidir. 4-6 dönem süren uzun programında ise en az Lower Intermediate veya IELTS 4,5 seviye İngilizce gereklidir.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İngiltere Brighton Kings
İngiltere Brighton Kings
İngiltere Brighton Kings
İngiltere Brighton Kings
İngiltere Brighton Kings
İngiltere Brighton Kings
İngiltere Brighton Kings
İngiltere Brighton Kings
İngiltere Brighton Kings
İngiltere Brighton Kings

Kings İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim