Malta'da Dil Eğitimi Almak

Malta'da Dil Eğitimi

Dil eğitimi günümüzde iş bulmada ve günlük hayatta çok önemli bir yere sahiptir. Yurt dışında dil eğitimi almak ve bir dilde uzmanlaşmak isteyenler için Karya Danışmanlık olarak çeşitli seçenekler sunuyoruz. Dil eğitimini ülkemizde alarak iyi bir yabancı dil bilgisine sahip olunabilir. Ancak bu çoğunlukla yeterli olmaz. Bu yüzden bir dil üzerinde uzmanlaşmak için yurt dışına çıkılarak eğitim alınması daha etkili olur. Yurt dışı dil eğitimi hem dili daha iyi kavramak hem de insanlar ile birebir konuşarak daha iyi bir konuşma ve anlama becerisi kazanmayı sağlar. Malta, dil eğitimi almak için en fazla tercih edilen ülkelerden biridir. Malta ve benzeri ülkelerde fazlasıyla pratik yapmak ve dili daha da geliştirmek mümkündür. Aynı zamanda Malta, ekonomik olarak da birçok Avrupa ülkesine göre çok daha avantajlıdır. Bu sayede de yurt dışında yabancı dil geliştirmek için tercih edilebilecek ideal ülkelerden biri Malta'dır.

Malta'da Bulunan Dil Okulları

Yurt dışı danışmanlık hizmetleri sektöründe ilk akla gelen isimlerden biri olan Karya firmamız, birçok kaliteli okulda eğitim alma imkanı veriyor. Malta'da bulunan dil okulları hem eğitim kalitesi hem de etkili eğitim teknikleri ile ön plana çıkar. Burada yer alan yabancı dil okulları genel olarak Amerika ve İngiltere temelli olan ve eğitimleri ile çok fazla tercih edilen okullardır. Ülkede aynı zamanda yerel dil okulları da kaliteli eğitimler verir. Malta ülkesinde İngilizce konuşan çok sayıda insan bulunuyor. Bu sayede de halk ile sürekli iletişim halinde olmak ve mümkün hale geliyor. Malta, dil pratiği yapmak için tercih edilebilecek iyi bir ülkedir. Malta'da dil eğitimi için iyi bir okul tercih etmek ve gerçek anlamda gelişim göstermek önemlidir. Bu yüzden Karya International olarak 20 yıldan fazla bir süredir sektörde edinmiş olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile Malta gibi ülkelerde kaliteli okullarda eğitim almanız için size danışmanlık yapıyoruz ve eğitim sürecinizi takip ediyoruz.

Malta'da Hangi Şehirlerde Dil Eğitimi Alınabilir?

Malta, yurt dışı dil eğitimi alanında en fazla tercih edilen Avrupa ülkelerinden biridir. Bu ülkede dil eğitimi alabileceğiniz farklı şehirler bulunuyor. Ülkenin, dil eğitimi konusunda en fazla imkan sunan ve tercih edilen şehri, St Julians olarak ön plana çıkar. Bununla birlikte Sliema da etkili okullara ve eğitim programlarına sahiptir. Aynı zamanda Swieqi, Gzira, Gozo şehirlerinde de dil eğitimi kursu alarak çeşitli programlara katılabilirsiniz. Bütün bu şehirler, Malta’nın yurt dışı dil eğitimi almak isteyenlere sunduğu bir fırsattır.

Malta'da Dil Eğitimi Almanın Sağladığı Avantajlar

Dil eğitimi almak birçok alanda işe yarar. Yurt dışı dil eğitimi için tercih edilebilecek ülkelerden biri olan Malta, sağladığı avantajlar ile tam bir dil ülkesidir. Ülkede konuşulan dil İngilizce olduğu için sürekli farklı insanlar ve konuşma şekilleri ile pratik yapma imkanı bulunuyor. Bununla birlikte ekonomik dil eğitimi almak isteyenler için de avantajlı bir Avrupa ülkesidir. Birçok ülkeye göre daha düşük maliyet ile dil eğitimi alma olanağı veren Malta, kaliteli ve gelişmiş dil okullarına sahip olduğu için de çok fazla dil eğitimi alan insana sahiptir. Malta'da kısa ve uzun dönemli dil kurslarına gitmek ve istenilen şekilde uzmanlaşmak mümkündür. Akademik İngilizce, İş İngilizcesi gibi seviyelerde dil eğitimi alınabilir. Karya International olarak sizlerin Malta da dahil birçok ülkede dil eğitimi almanızı sağlıyor ve sizleri bu süreçte takip ediyoruz.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Ülke dışında eğitim almak isteyen bireyler için çeşitli ülkelerin kurumları ile anlaşma ...
Eğitim danışmanları, yurtdışında eğitim alacak kişiye gerekli tüm bilgileri, eğitimin ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim