Malta'da Dil Okulları

Malta’da Dil Okulları

Malta, Akdeniz’de İtalya’nın güneyinde bulunan 3 takım adadan oluşan küçük bir ülkedir. Malta’da turizm ve dil okulları başlıca geçim kaynaklarıdır. Genellikle sıcak bir iklime sahip olan, hem tatil hem dil eğitimi yapabileceğiniz harika bir ülkedir. Malta’da bulunan dil okulları eğitim kalitesi oldukça iyidir. Dünya çapında şubeleşmiş köklü dil okullarının şubeleri Malta’da bulunmaktadır. Dil eğitimi almak için Malta’ya gittiğinizde dil okulunda gördüğünüz İngilizce haricinde yaşam deneyimi içerisinde de bol bol pratik yapma konuşma dilinizi geliştirme fırsatı bulursunuz. Malta’nın en güzel yanlarından birisi ise Malta halkının sıcak kanlı olmasıdır. Birçok farklı milletten öğrenci dil eğitimi alabilmek için Malta’ya gelmektedir. Uzun yıllar boyunca ada İngilizlerin kontrolü altında olmuş. İngiliz kültürü adaya hakimdir. Bu nedenle ada halkı İngilizce konuşmaktadır. Türkiye’den, Malta’ya direkt düzenli uçuş seferleri bulunmaktadır. İstanbul’dan Malta arası yaklaşık 2 saat 40 dakikada ulaşabilmek mümkündür. Malta içerisinde de ulaşım oldukça rahattır.

Malta’da dünyaca kabul görmüş zincir dil okulları bulunmaktadır. Dersler genellikle sabah saatlerinde yapılmaktadır. Yazın yoğun dönemlerde ise bazen öğleden sonra da ders yapılabilir. Konaklama olarak düşünüldüğünde genelde aile yanı konaklama ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur. İsterseniz elbette otel konaklaması yapması imkanınız vardır. Malta’da 90 gün kaldıktan sonra yasal çalışma izni kazanırsınız. İsterseniz hem eğitiminize devam edip hem iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Malta’da Dil Okulları;

St Julians

EC Dil Okulu

ACE Dil Okulu

ESE Dil Okulu

Sliema

AM Language Studio Dil Okulu

LAL Dil Okulu

Gozo

LAL Dil Okulu

Gzira

Chamber College Dil Okulu

Swieqi

Clubclass Dil Okulu

Valetta

LSC Dil Okulu

Yurtdışı eğitim konusunda en iyi seçeneklerden birisi de Malta’dır. Çünkü Malta hem diğer Avrupa ülkelerine göre daha makul fiyatlı hem eğitim kalitesi olarak iyi durumdadır. Bununla birlikte Malta’nın harika bir doğası vardır. Avrupa Birliği ülkelerinden biri olan Malta’da Dil eğitimi aldığınız taktirde rahatlıkla Schengen Vizesi alabilirsiniz. Schengen Vizesi diğer Avrupa ülkelerininde kapılarını açacaktır. Rahatlıkla bir çok Avrupa ülkesini gezebilirsiniz.

Video

Yazar
6
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İş dünyasında şartlar her geçen gün değişim gösterir. Artık sadece lisans ...
MBA programları (Master of Business Administration) olarak ülkemizde bilinen programlar içerik ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim