Malta Dil Okulları

Dil eğitimi oldukça komplike bir süreçtir. Kişi anadilinin konuşulduğu bir coğrafyada ne kadar iyi bir dil eğitimi alırsa alsın pratik eksikliği sebebiyle istediği seviyeye istediği süreç içerisinde ulaşabilmesi çok da mümkün görünmemektedir. Bu noktada yurt dışında eğitim alma alternatifini de gözden geçirmesi oldukça akılcı bir çözümdür. Malta gibi ülkeler dil öğrenmek isteyen kişilere hem bolca pratik yapma imkanı sağlamakta hem de Avrupa ülkelerine oranla daha ekonomik seçenekler sunmaktadır.

Malta'da Yaşam

Malta deniz ve güneşin hüküm sürdüğü güzel bir coğrafyadır. Malta'da bulunan dil okulları başta Avrupa ülkelerinin öğrencileri olmak üzere tüm dünya ülkelerinden gelen pek çok öğrenciyi misafir etmektedir. Malta vize hususunda oldukça esnek bir ülkedir. Ulaşım maliyetleri ve yaşam pek çok ülkeye oranla oldukça uygundur. Malta'da bulunan dil okulları Türkiye’den pek çok öğrenci tarafından da tercih edilmektedir.

Malta'da Eğitim

Malta'da bulunan dil okullarının çoğu İngiltere ve Amerika menşeli dünya çapında şöhreti bulunan dil okullarının uzantısıdır. Bunun yanında lokal okullar da bulunmaktadır. Malta uzun yıllar sömürge olarak kalmış bir ülkedir. Bu yüzden İngilizce konuşan kişi sayısı oldukça fazladır. Bu durum dil öğrenmeye çalışan kişiler için mükemmel bir imkandır. Malta'da yabancı dil eğitimi almayı düşünen kişilerin hangi okulu seçeceklerine karar verme aşamasında yurt dışı eğitimi konusunda deneyimli bir aracı kuruma başvurması oldukça önemlidir. Yurt dışında eğitim almayı düşünen kişilere 24 yıldır hizmet veren Kayra International alanında uzman eğitim danışmanları ve senelerin birikimiyle yurt dışında dil eğitimi almak isteyen kişileri bekleyen sürecin her aşamasına takipçidir.

Yazar
1
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Amerika’nın belli şehirlerinde yer alan kampanyalı dil okullarından eğitim alabilirsiniz. ...
İngiltere dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biri olarak her yıl çok fazla insan ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim