Malta Dil Ucuz Dil Okulları

Malta, İngilizce öğrenmek için, diğer bazı ülkelerle kıyaslayınca uygun fiyatlı olmasından dolayı ön planda olan bir ülkedir. Karya Yurt Dışı Eğitim firmasında farklı şehirlerde ve dil programlarında eğitim alabiliyorsunuz. Eğitim programları da türüne ve süresine göre değişkenlik gösteriyor. Firmanın anlaşmalı olduğu dil okulları kapsamında yüzlerce farklı program olduğunu söyleyebiliriz. Program ücretleri ise, şehre, okulun nitelik ve niceliklerine, program türüne göre değişmektedir.

Malta Dil Okul Programları
Dil programları kapsamında, St Julians, Sliema, Swieqi, Valetta, Gozo ve Gzira şehirlerinde eğitim programları bulunmaktadır. Genel İngilizce, Şehirde İngilizce, Club 50+ İngilizce, IELTS, TOEFL, TOEIC İngilizce, akademik İngilizce, mini grup İngilizce kursu, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi gibi farklı programlar bulunuyor. Aynı zamanda yüksek lisans ve doktora programları için hazırlık dil eğitimleri de alabiliyorsunuz. Ücretsiz takviye dil atölyeleriyle de dil bilginizi destekleyebiliyorsunuz. Konuşma dersleri, okuma- yazma ve telaffuz sınıfları, film kulüpleri, konferanslar, ödev kulüpleri, yerel konuşma partneri, drama sınıfı, şehri tanıma sınıfı gibi takviye atölyeleri de alabiliyorsunuz.
Malta Dil Okul Fiyatları
Dil okulları arasında tercih yapacak kişilerin, seçmiş oldukları kriterlere göre okul fiyatları farklılık göstermektedir. Online eğitim, dil atölyeleri, okulun fiziksel özellikleri, konaklama seçenekleri, merkezi konum, okulun donanımı, sunduğu programlar çerçevesinde fiyatlar değişmektedir. Karya Yurt Dışı Eğitim firmasında oldukça uygun fiyatların olduğunu söylememiz mümkün. Sitesi üzerinden bakarak ya da danışmanlık hizmeti alarak okul ve fiyat bilgisi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Karya eğitim firmasında, dil okullarının EC eğitim garantisi buunmakta ve haftalık belli ders sayısına göre öğrencilere eğitim verilmektedir. Seçmiş olduğunuz eğitim süresi ve türüne göre alınması gereken ders saati de değişkenlik gösterecektir.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Bir ada ülkesi olan Avustralya doğası, yüksek yaşam standartları ve iş imkanları ile dil eğitimi ...
Yurtdışında okumak her öğrencinin hayalidir. Farklı ülkeler görmek yeni insanlarla ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim