Maltada Dil Okulları

Malta, Akdeniz’de bulunan adalar ülkesidir. Malta 3 büyük, 2 küçük adasıyla toplamda 5 adadan oluşur. Malta resmi adıyla Malta Cumhuriyeti bir Avrupa Birliği ülkesidir. Para birimi olarak EURO kullanılır. Ülkenin resmi dili İngilizcedir. Malta uzun yıllar boyunca İngilizlerin boyunduruğu altındaydı. Bu nedenle İngilizce resmi dil olduğu gibi ülkede İngiliz kültürü hakimdir. Trafik dahil İngiliz kültürü etkisindedir. Malta genel olarak dil okulları ve turizm ile geçimini sağlamaktadır. Malta Yaz aylarında oldukça fazla turiste ev sahipliği yapar. Dil okulları başlıca geçim kaynakları arasında yer aldığı için devlet ve Dil Okulları Birliği tarafından denetlenir. Bu nedenle eğitim kalitesi oldukça yüksektir. Malta en güvenli ülkelerden birisidir. Malta, Türkiye’den 2.5 saat uçuş süresi uzaktadır. Türk Hava Yolları’nın ve Air Malta’nın karşılıklı olarak düzenli seferleri vardır.

Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulları, yurtdışı eğitimi almak isteyenlerin en çok tercih ettiği ülkeler arasında. Malta dil okulları Dünya’nın her yerinden öğrenci kabul etmektedir. Dil eğitimi alırken İngilizce pratik yapma şansının yanı sıra farklı kültürleri de tanıma fırsatı yakalamış olursunuz. Malta’da dil okulu fiyatları diğer ülkeler göre oldukça makuldür. Özellikle yaz sezonu dışında fiyatlar oldukça uygun olmaktadır. Malta’da marka haline gelmiş Dil okullarının şubeleri mevcuttur. Bu da kaliteli eğitim almanız açısından sizlere oldukça iyi fırsat sunmaktadır. Dil okulu süreleri hafta bazında belirlenmektedir. Malta Dil Okulu Konaklama seçenekleri değerlendirilirken mümkün olduğu ölçüde yemek dahil çalışan konaklama türlerini değerlendirmek ekonomi açıdan daha uygun olacaktır. Aile yanında konaklamanın yanı sıra, yemek dahil yurtlar ve oteller bulabilmek mümkündür. Malta dil okulları için Malta’nın St Julians başta olmak üzre Sliema, Gozo, Gzira, Swieqi ve Valetta şehirlerinde eğitim alabilmek mümkün.

Mallta dil okullarında, eğitim almak için öğrenci vizesine başvurabilirsiniz. Malta, 2007 yılından itibaren Schengen vizesi ülkeleri arasına girmiştir. Öğrenci vizesine başvurduktan sonra vize tarihleri uzatılabilmektedir. Malta vize işlemleri konusunda kolaylık sağlayabilmektedir. Özellikle yurtdışı eğitimi için Amerika, Kanada, İngiltere gibi seçenekler olduğunu düşünürsek Malta vize işlemleri konusunda oldukça kolaylık sağlamaktadır.

St Julians, Malta’nın en büyük şehirdir. Her yaz ağırladığı turistle birlikte, dil eğitimi için pek çok öğrenciyi ağarlamaktadır. St Julians’ta ulaşım konusunda hiç zorluk çekilmeyecektir. Tarihi bir şehir olan St Julians şehri kültürel olduğu kadar eğlence konusunda da oldukça iyi bir seçenek sunuyor. St Julians ve diğer Malta şehirleri öğrenci ağarlamaya devam ediyor eğer sizde Malta’da dil eğitimi almak istiyorsanız, detaylu bilgi almak için sizleri Karya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimize davet ediyoruz.

Yazar
1
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Lisans düzeyinde üniversite eğitimi alabilmeniz için Karya Yurt Dışı Eğitim firması kapsamında ...
İrlanda’da Dil Okulları İrlanda, doğal güzellikleriyle ve şehirleriyle harika bir ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim