ILSC Kanada Tanıtım Videosu

Montreal ILSC

 

Montreal hakkında Bu iki dilli metropolde kültürel, sanat ve kent manzarasına sahip “joie de vivre” nizi keşfedin. Paris dışındaki dünyanın en büyük Fransızca konuşulan şehri Montréal'de İngilizce veya Fransızca öğrenin, burada eski Avrupa cazibesi ve canlı şehir kültürünün eşsiz bir karışımının tadını çıkaracaksınız.

Bu 3.8 milyon kişilik metropol, her iki resmi dilde de 24 saat kültür sunmaktadır. Sanat, film, yemek ve moda konusunda tutkuluysanız, şehre varır varmaz aşık olacaksınız. Birçok şık alışveriş bölgesi ve yemyeşil parklarla kentin eski dünya mimarisini ve modern tarzını keşfedin. Kentin benzersiz karakteri, büyüleyici bir kültür ve çeşitlilik karışımı yaratan 80'den fazla ülkeden gelen Fransızlar, İngilizler ve göçmenler tarafından şekillendirildi. Montreal'de İngilizce veya Fransızca öğrenin ILSC-Montréal’in kampüsü, Eski Montréal’in kalbinde, Eski Liman’a yakın, toplu taşıma araçlarına, parklara, alışveriş merkezlerine ve daha birçok yere yakındır!

410 Rue St-Nicolas, Montréal, QC H2Y 2P5 Kanada Resmi Dil Testleri ILSC-Montréal, IELTS, Cambridge Sınavları FCE ve CAE ve TEF Kanada ve TEFaQ için resmi bir dil sınav merkezidir. Kampüsün Öne Çıkanlar Kampüsümüz, aile havasına sahip butik bir okuldur; Tüm çalışanlarımızı ve birçok öğrenciyi hızlıca tanıyacaksınız. Çok dilli aktiviteler sunuyoruz. İngilizce, Fransızca ya da her ikisini de öğreniyor olsanız da, Montréal'de herkes için bir şeyler var! İki dilli kampüsümüzde benzersiz kurslar ve programlar arasında Fransız Montréal kursuyla Fransızca, Gönüllü Deneyim Programı (İngilizce veya Fransızca dillerinde), İngilizcede Yiyecek kursunda, Fransız'da Moda ve Tasarım kursunda ve çok daha fazlası! Quebec’te Cambridge Üniversitesi tarafından CELTA’yı onaylayan tek merkez biziz. Fransızca öğrenmek istiyorsanız, CEFLE Programımız (Français Langue Seconde ou Etrangere)

İlginizi Çekebilecek Diğer Videolar


Kaplan International Amerika Tanıtım Videosu
Kaplan International Amerika Tanıtım Videosu - New York Soho
Emerald Cultural Institute İrlanda Tanıtım Videosu
Emerald Cultural Institute İrlanda Tanıtım Videosu - Dublin-Merrion Square
ELS Amerika Tanıtım Videosu
ELS Amerika Tanıtım Videosu - Silicon Valley
FLS Amerika Tanıtım Videosu
FLS Amerika Tanıtım Videosu - New York
Es Dubai Tanıtım Filmi
Es Dubai Tanıtım Filmi - Dubai
ALPADIA İsviçre Tanıtım Videosu
ALPADIA İsviçre Tanıtım Videosu - Montrö
LSI İsviçre Tanıtım Videosu
LSI İsviçre Tanıtım Videosu - Zürih
Westbourne Academy İngiltere Tanıtım Videosu
Westbourne Academy İngiltere Tanıtım Videosu - Bournemouth
EC İrlanda Tanıtım Videosu
EC İrlanda Tanıtım Videosu - Dublin
Kaplan International Amerika Tanıtım Videosu
Kaplan International Amerika Tanıtım Videosu - Los Angeles
ELS Amerika Tanıtım Videosu
ELS Amerika Tanıtım Videosu - San Diego
EMBASSY Summer İngiltere Tanıtım Videosu
EMBASSY Summer İngiltere Tanıtım Videosu - Londra

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim