ILSC Kanada Tanıtım Videosu

Montreal ILSC

 

Montreal hakkında Bu iki dilli metropolde kültürel, sanat ve kent manzarasına sahip “joie de vivre” nizi keşfedin. Paris dışındaki dünyanın en büyük Fransızca konuşulan şehri Montréal'de İngilizce veya Fransızca öğrenin, burada eski Avrupa cazibesi ve canlı şehir kültürünün eşsiz bir karışımının tadını çıkaracaksınız.

Bu 3.8 milyon kişilik metropol, her iki resmi dilde de 24 saat kültür sunmaktadır. Sanat, film, yemek ve moda konusunda tutkuluysanız, şehre varır varmaz aşık olacaksınız. Birçok şık alışveriş bölgesi ve yemyeşil parklarla kentin eski dünya mimarisini ve modern tarzını keşfedin. Kentin benzersiz karakteri, büyüleyici bir kültür ve çeşitlilik karışımı yaratan 80'den fazla ülkeden gelen Fransızlar, İngilizler ve göçmenler tarafından şekillendirildi. Montreal'de İngilizce veya Fransızca öğrenin ILSC-Montréal’in kampüsü, Eski Montréal’in kalbinde, Eski Liman’a yakın, toplu taşıma araçlarına, parklara, alışveriş merkezlerine ve daha birçok yere yakındır!

410 Rue St-Nicolas, Montréal, QC H2Y 2P5 Kanada Resmi Dil Testleri ILSC-Montréal, IELTS, Cambridge Sınavları FCE ve CAE ve TEF Kanada ve TEFaQ için resmi bir dil sınav merkezidir. Kampüsün Öne Çıkanlar Kampüsümüz, aile havasına sahip butik bir okuldur; Tüm çalışanlarımızı ve birçok öğrenciyi hızlıca tanıyacaksınız. Çok dilli aktiviteler sunuyoruz. İngilizce, Fransızca ya da her ikisini de öğreniyor olsanız da, Montréal'de herkes için bir şeyler var! İki dilli kampüsümüzde benzersiz kurslar ve programlar arasında Fransız Montréal kursuyla Fransızca, Gönüllü Deneyim Programı (İngilizce veya Fransızca dillerinde), İngilizcede Yiyecek kursunda, Fransız'da Moda ve Tasarım kursunda ve çok daha fazlası! Quebec’te Cambridge Üniversitesi tarafından CELTA’yı onaylayan tek merkez biziz. Fransızca öğrenmek istiyorsanız, CEFLE Programımız (Français Langue Seconde ou Etrangere)

İlginizi Çekebilecek Diğer Videolar


ILSC Kanada Tanıtım Videosu
ILSC Kanada Tanıtım Videosu - Montreal
EMBASSY Summer Amerika Tanıtım Videosu
EMBASSY Summer Amerika Tanıtım Videosu - New York
FLS Amerika Tanıtım Videosu
FLS Amerika Tanıtım Videosu - New York
EC YAZ OKULU Malta Tanıtım Videosu
EC YAZ OKULU Malta Tanıtım Videosu - St Julians
ALPADIA Almanya Tanıtım Videosu
ALPADIA Almanya Tanıtım Videosu - Berlin
LSI Amerika Tanıtım Videosu
LSI Amerika Tanıtım Videosu - Boston
Swan Institute İrlanda Tanıtım Videosu
Swan Institute İrlanda Tanıtım Videosu - Dublin
The Oxford English Centre İngiltere Tanıtım Videosu
The Oxford English Centre İngiltere Tanıtım Videosu - Oxford
Apollo İrlanda Tanıtım Videosu
Apollo İrlanda Tanıtım Videosu - Dublin
New College Group İrlanda Tanıtım Videosu
New College Group İrlanda Tanıtım Videosu - Dublin
ILAC Kanada Tanıtım Videosu
ILAC Kanada Tanıtım Videosu - Vancouver
Kaplan International Amerika Tanıtım Videosu
Kaplan International Amerika Tanıtım Videosu - Seattle Downtown

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim