Sunulan Programlar:

University of Reading Yaz Okulu - MLA

Reading Yaz Okulu 10-17 Yaş

İngiltere / Reading / Merkez

Reading; İngiltere’ nin güneydoğusunda, Berkshire Kontluğu’ nda yer almaktadır. Öğrencilerin İngiliz kültürünü yaşayabilecekleri küçük ve güvenli bir İngiliz şehridir. Londra’ ya oldukça yakındır ve 2 tren hattı ile bağlıdır. Paddington üzerinden 25 dakikada Londra’ ya gidilebilmektedir. Şehirde iki üniversite bulunmaktadır ve alışveriş merkezleri, Forbury Bahçeleri, müzeleri, parkları, restoranları ile sosyal ve kültürel aktivite imkanları sunmaktadır
MLA Reading Yaz Okulu; 40 yıldan fazla tecrübesi ve yüksek kalite yaz okulu programları sunmaktadır. Reading Üniversitesi’ nin muhteşem manzaralı kampüsünde okulun akademik havasını soluyup kampüsün imkanlarından faydalanabilmekte ve yaz okulu programlarının, aktivite ve gezilerin tadını çıkarmaktadırlar. Güvenliğe oldukça önem verilmektedir. Bu kapsamda, öğrenciler program boyunca gözetmenler ile beraber hareket etmektedirler. Paket öğle yemekleri yerine öğrencilere para yüklü okula ait olan MLA kart verilmekte ve tam gün yapılan gezilerde öğrencilerin bu kart ile yiyecek ve içeceklerini alabilmeleri sağlanmaktadır. Okula girişler Perşembe veya Cuma günleri yapılmaktadır.
Okulun konumu:
Şehir merkezine 20 dakika uzaklıkta yer almaktadır.
Konaklama: 24 saat güvenlikli, sürekli doktor bulunan okul kampüsünde özel banyolu tek veya çift kişilik odalarda konaklamaktadırlar.
Kampüs özellikleri: 130 hektarlık yemyeşil bir kampüs, kütüphane, restoranlar, öğrenci kulüpleri
Paket içeriği:
Tam Pansiyon yurt konaklama, kurs ücreti, materyal ücreti, 24 saat gözetim hizmeti, hoş geldin paketi, değerlendirme testi, dil sertifikası, öğrenci kartı, MLA kart, paket içi aktivite ve geziler.
Geziler: 2 haftalık program için Hafta için 4 Yarım Gün Lonra Gezileri; Hafta içi ve Hafta Sonu 3 Tam Gün Gezi; Hafta içi Akşamları kampüs içi aktiviteler.
Tarihler: 02.07-15.07, 09.07-22.07, 16.07-29.07, 16.07-05.08, 30.07-12.08.2020.devamını göster Devamını Göster

University of Reading
University of Reading
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim