Navitas

Sunulan Programlar:

Navitas NM TAFE Perth

Navitas NM TAFE Perth Avustralya Dil Okulu

Avustralya / NM TAFE Perth / Merkez

Perth: Avustralya’ nın dördüncü büyük kentidir. İklimi oldukça güzel ve güneşli olan bu şehirde, açık havada zaman geçirmeyi sevenler için pek çok aktivite imkanı bulunmaktadır. Kings Park, botanik bahçeleri ve dünyanın en büyük şehir içi parkı burada bulunmaktadır. Oldukça rahat ulaşım sağlanabilecek toplu taşıma hatları bulunmaktadır.
Navitas NM TAFE Perth: Navitas English Avustralya’ da toplam 8 noktada eğitim veren, öğrenci memnuniyetini oldukça önemseyen dünyadaki kaliteli dil okullarından biridir. Konaklama bulmaları konusunda öğrencilerine destek olan okul aynı zamanda iş bulma ve dil eğitiminden sonra üniversite yerleştirme konusunda da öğrencilerine yardımcı olmaktadır. Navitas English’ in tüm şubeleri Avustralya’ nın önemli şehirlerinde konumlanmış ve öğrencilerine İngilizce öğretirken, Avustralya’yı keşfetme ve unutamayacakları hatıralara sahip olma şansı sunar. Ders dışında kalan zamanlarda öğrenciler Perth’ deki plajların tadını çıkarabilir, Northbridge’ in canlı kültürel bölgelerini keşfedebilir. Okulun büyüklüğü öğrencilerin yeni insanlarla tanışması ve farklı aktivitelere katılması için de bir artı sağlamaktadır.
Okulun Konumu: Şehir merkezinde yer almaktadır. Navitas English North Metropolitan TAFE Dil Okulu, Perth şehrinde yer alan North Metropolitan TAFE’ nin bir parçasıdır. Öğrenciler kurumun tüm olanaklarından yararlanabilir, ihtiyaçlarını karşılayabilir ve gerekirse ücretsiz olarak okulun danışmanlık hizmetinden yararlanabilirler.
Konaklama:
Aile yanı konaklama seçeneği mevcuttur.
Donanım:
9 sınıf, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz wi-fi, kütüphane, kitapçı, amfi, yemek alanı, spor tesisleri, fitness merkezi.
Sunulan Programlar: Akademik İngilizce (25): Navitas English North Metropolitan TAFE Dil Okulunda Akademik İngilizce programı sunulmaktadır. Bu program 3 seviyeden oluşmaktadır ve her seviye 10 hafta sürmektedir. Öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat seçmeli ders alırlar. En az Intermediate düzeyde İngilizce gereklidir. Bu programın tüm seviyelerini tamamlayan öğrenciler IELTS’e gerek kalmadan okulun anlaşmalı olduğu üniversitelere direkt geçiş yapabilirler.
Pathway Programı:
Navitas English, Avustralya’da anlaşmalı olduğu okullara öğrencilerini yerleştirme fırsatı sunmaktadır. Navitas English North Metropolitan TAFE Dil Okulunda, öğrencilerin Curtin University of Technology (Perth), Edith Cowan University ve TAFE International Western Australiagibi okullara direkt geçiş yapma olanağı sunulmaktadır.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Avustralya Nm Tafe Perth Navitas
Avustralya Nm Tafe Perth Navitas
Avustralya Nm Tafe Perth Navitas
Avustralya Nm Tafe Perth Navitas
Avustralya Nm Tafe Perth Navitas
Avustralya Nm Tafe Perth Navitas
Avustralya Nm Tafe Perth Navitas

Navitas Avustralya Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim