New York Dil Okulları

New York

Amerika’nın en kalabalık şehir olan New York, dünyanın en büyük metropollerinden biridir. Çok hareketli olan şehir, finans piyasasının, modanın, kültür ve sanatın merkezi konumundadır. Bu konumundan dolayı New York’a dünya başkenti olarak anılma fırsatı sunmaktadır. New York’un nüfusu tüm dünyadan gelen göçmelerle birlikte kozmopolit bir yapıdadır. Ağırlıklı olarak İspanya, İtalya, İrlanda, Polonya, Güney Amerika’dan gelen göçmenler bulunmaktadır. Şehrin en çok bilinen bölgesi Manhattan’dır. Manhattan gökdelenlere, finans piyasasına hakim olan büyük şirketlere ev sahipliği yapmaktadır. New York beş gölgeden oluşmaktadır. Bu bölgelerin isimleri Queens, Bronx, Manhattan, Brooklyn, Staten Island’dır. Özgürlük Heykeli New York’ta Staten Island’da bulunmaktadır. Ayrıca New York’ta bulunan Little Italy ve China Town bölgeleriyle Çin ve İtalyan kültürlerini de hissedebilirsiniz. Konum itibariyle Boston’a trenle 3 bucuk, New Jersey’e 1 saat uzaklıktadır. New York turistlerin de ilgi odağıdır.Her yıl New York şehri 40 Milyon yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Dünyanın en eski metro sistemlerine sahip olan New York’ta ulaşım konusu çok rahat edeceğiniz konuların başında gelmektedir.

New York’ta Bulunan Dil Okulları

Dil okulları genel olarak Manhattan bölgesinde bulunmaktadır. Öğrenciler şehrin merkezinde olduğu için ulaşım konusunda zorlanmazken, şehrin sunduğu tüm fırsatlara kolayca ulaşabilmektedirler. Amerikan yaşam tarzını en iyi deneyimleyeceğiniz şehir New York’tur. Dil eğitimi için New York’ta bulunan dil okullarına giden öğrencilerin çalışma izinleri yoktur. New York’ta dil okulu maliyetlerine bakacak olursak elbette kalma sürenize, kayıt olduğunuz programa bağlı olarak değişecektir. Ancak ortalama bir rakam vermek gerekirse eğitim fiyatları yaklaşık olarak haftalık 380$ civarındadır. Konaklama konusunda da merkeze olan uzaklığınız ve konaklama tipinize göre konaklama maliyetleri değişiklik göstermektedir. Konaklama tipi olarak yurt ya da aile yanı konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Konaklama maliyetleri yine ortalama bir rakam vermemiz gerekirse yaklaşık olarak 385$ civarında olacaktır. Yine tabi ki daha uygun alternatifler bulabilmek mümkündür. New York şehrinde bulunan dil okullarını görmek için tıklayınız. Sosyal imkanları, tarihi, finans ve kültür merkezi olan New yok Amerikan kültürünü, yaşam tarzını deneyimlemek için ve İngilizce öğrenebilmek için harika bir fırsat sunmaktadır.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İtalya son yıllarda eğitim için tercih edilen yurt dışı ülkelerinin başında gelmektedir. ...
Yurtdışında yaz okulu almak öğrencilerin dil gelişimi için çok yararlı bir durumdur. ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim