Embassy English San Diego

Embassy English San Diego Amerika Dil Okulu

Amerika / San Diego / Merkez

San Diego: San Diego, ABD’nin dokuzuncu, Kaliforniya’nın ikinci büyük şehridir. Kumsallarıyla ünlü bu sahil şehrinde plajlar, parklar, bahçeler, güzel doğası, restoranlar, kafeler, hareketli gece hayatı, her zevke uygun alışveriş merkezleri ve butikler, festivaller gibi pek çok aktivite ile herkese uygun aktiviteler bulmak mümkündür. Şehirde ulaşım için troleybüs, otobüs ve taksiler kullanılmaktadır. Şehir çok büyük olduğu için araba kiralama seçeneği de tercih edilmektedir.
Embassy San Diego, öğrencilerine, eğlenceli San Diego’da Embassy English kalitesiyle eğitim alırken üniversite başvurusu danışmanlığı ve zengin içerikli sosyal aktivite programından da faydalanma şansı sunar. Gas Lamp Quarter, Balboa Park, Old Town tarihi parkı gezileri, Los Angeles, Las Vegas ve Grand Canyon’a hafta sonu turları, La Jolla Cove’da deniz aslanlarını görme şansı, Petco Park ve Sea World gibi temalı park ziyaretleri bu aktivitelerden sadece bazılarıdır.
Okulun Konumu: Şehrin merkezindeki modern ve donanımlı bir binada, pek çok alışveriş imkanına ve tarihi Gaslamp Bölgesi’ne sadece birkaç dakika mesafede yer alır.

Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: İnteraktif beyaz tahtalı 13 derslik, ortalama 13 kişilik sınıflar, wi-fi, IT merkezi, teras.
Sunulan Programlar: Her ders 45 dakikadır.
Genel İngilizce:
Haftada20, 24 ve 28 ders sunulan standart, yarı yoğun ve yoğun seçenekleri mevcuttur. 1 hafta ve üzeri süreyle alınabilir.
Business English: Haftada28 ders sunulan bu yoğun program 20 Genel İngilizce ve 8 İş İngilizcesi derslerinden oluşur. 1 hafta ve üzeri süreyle alınabilir.
Vacation and Travel English: Haftada 16ders sunulan bu program 1-23 hafta süreyle alınabilir.
TOEFL: Haftada20, 24 ve 28 ders sunulan standart, yarı yoğun ve yoğun seçenekleri mevcuttur. 1 hafta ve üzeri süreyle alınabilir.
Language Semester Abroad: Haftada24 ve 28 ders sunulan yarı yoğun ve yoğun seçenekleri mevcuttur. 24, 36 veya 48 haftalık seçenekleri mevcuttur.
EMBASSY EĞİTİM GARANTİSİ: Embassy English,Ücret İadesi Garantisi sunan tek İngilizce dil okuludur. Hedeflediğiniz İngilizce seviyesine ulaşacağınızı garanti eder, ulaşamazsanız ders ücretini iade etmektedir. Bu garantiden faydalanabilmek için, düzey belirleme sınavına girmeniz, sınavlara her 5 haftalık süreçteki ilerlemenizi izlemek içinEmbassy on Track uygulamasını kullanmanız, geride kalmanız durumunda kişiye özel destek almanız, derslere düzenli olarak katılıp ödevlerinizi tamamlamanız ve derslere tam katılım göstermeniz beklenmektedir.

devamını göster Devamını Göster

Embassy English Amerika Tanıtım Videosu


Google Street View

asdf

Fotoğraflar

Okula ait galeriler hazırlanmaktadır.

Copyright © 1994 - 2018 Karya International Yurtdışı Eğitim