Embassy English San Francisco

Embassy English San Francisco Amerika Dil Okulu

Amerika / San Francisco / Merkez

San Francisco; simgesi Golden Gate köprüsü, Yosemite Park gibi geniş yeşil alanları, Alcatraz Adası, dünyanın bir çok ülkesinden insanlara ev sahipliği yapması ile Amerika’nın en gözde turistik lokasyonlarından biridir.
Embassy San Francisco, TOEIC ve TOEFL IBT resmi sınav merkezi de olan merkezidir. Woodbury Üniversitesi ile anlaşmalı olan bu merkezde okuyan öğrenciler, dil eğitimlerini tamamladıktan sonra üniversiteye devam edebilmektedirler. Bunun için merkezde ücretsiz olarak üniversite eğitim danışmanlığı hizmeti de verilmektedir. Ayrıca, Golden Gate Bridge, Fishermans Wharf, Union Square, Alcatraz Island, Muir Woods gezileri, Los Angeles, Yosemite National Park ve Snata Barbara’ya hafta sonu turlarını da içeren bir sosyal aktivite programı sunulur.
Okulun konumu: Alcatraz Adası’nın karşısında, Market Street’te modern bir binada yer alan okul pek çok restoran ve mağazaya yakın konumlanmıştır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Okulun donanımı: İnteraktif beyaz tahtalı 11 derslik, ortalama 13 kişilik sınıflar, wi-fi, IT merkezi, öğrenci salonu.
Sunulan programlar: Her ders 45 dakikadır.
30 yaş ve üzeri için: Aynı yaş grubundaki kişilerle eğitim almak isteyen 30 yaş üstündeki öğrenciler için haftada 20, 24 veya 28 ders seçeneklerle30 PLUS General English, 30 PLUS General English Plus ve30 PLUS Intensive English programları sunulur. Minimum 4 hafta alınabilir.
Genel İngilizce:
Haftada20, 24 ve 28 ders sunulan standart, yarı yoğun ve yoğun seçenekleri mevcuttur. 1 hafta ve üzeri süreyle alınabilir.
Advanced Business English: Haftada28 ders sunulan bu yoğun program 20 Genel İngilizce ve 8 İş İngilizcesi derslerinden oluşur. 1 hafta ve üzeri süreyle alınabilir.
Vacation and Travel English: Haftada 16ders sunulan bu program 1-23 hafta süreyle alınabilir.
TOEFL: Haftada20, 24 ve 28 ders sunulan standart, yarı yoğun ve yoğun seçenekleri mevcuttur. 1 hafta ve üzeri süreyle alınabilir.
Language Semester Abroad: Haftada24 ve 28 ders sunulan yarı yoğun ve yoğun seçenekleri mevcuttur. 24, 36 veya 48 haftalık seçenekleri mevcuttur.
EMBASSY EĞİTİM GARANTİSİ: Embassy English,Ücret İadesi Garantisi sunan tek İngilizce dil okuludur. Hedeflediğiniz İngilizce seviyesine ulaşacağınızı garanti eder, ulaşamazsanız ders ücretini iade etmektedir. Bu garantiden faydalanabilmek için, düzey belirleme sınavına girmeniz, sınavlara her 5 haftalık süreçteki ilerlemenizi izlemek içinEmbassy on Track uygulamasını kullanmanız, geride kalmanız durumunda kişiye özel destek almanız, derslere düzenli olarak katılıp ödevlerinizi tamamlamanız ve derslere tam katılım göstermeniz beklenmektedir.

devamını göster Devamını Göster

Embassy English Amerika Tanıtım Videosu


Google Street View

asdf

Fotoğraflar

Okula ait galeriler hazırlanmaktadır.

Copyright © 1994 - 2018 Karya International Yurtdışı Eğitim