ATC
ATC Bray

ATC Bray İrlanda Dil Okulu

İrlanda / Bray / Merkez

İrlanda'nın sessiz sakin banliyösü Bray, şehrin karmaşasından kaçmak isteyen insanların ilk tercihi olan muazzam bir kasabadır.

ATC bu sakin kasabanın içinde, deniz kenarındaki binasıyla öğrencilerin hizmet vermektedir. Dunluice House'da hizmet veren okul, öğrencilerine sunduğu gezi organizasyonlarıyla da merkezlere gitme imkanı sunmaktadır. Kalabalıktan ve şehir gürültüsünden hoşlanmayan öğrencilerin her zaman ilk tercihlerinden biri olan Bray, samimi atmosferi ve arkadaş canlısı yaşayanlarıyla öğrencilere aile ortamı yaşatmaktadır.

Profesyonel bir ekibe sahip olan ATC, öğrencilerine genel İngilizce eğitimi veren bir merkezdir. Merkezde genel İngilizce derslerinin dışında öğrencilere, IELTS, FCE, CAE, TOEIC ve Cambridge sınavlarına hazırlık kursları da verilmektedir. Aynı zamanda intensive İngilizce eğitimi de bulunan okulda öğrenciler, seviyelerine göre sınıflara yerleştirilerek, kur atlama sınavlarıyla da sürekli yükselerek devam etmektedirler. Ayrıca İngilizce öğretmenlerine yönelik olarak yapılan Teacher Training programları da mevcuttur.

ATC Bray öğrencileri, bizzat okul müdürünün komşuları, arkadaşları olan İrlandalı ailelerle konaklama imkanına sahiptirler. Üstelik okul müdürü de gönüllü ailelerden biridir. Aile yanında konaklamak istemeyen öğrenciler ise okula ait yurtta konaklayabilmektedirler.

Dublin'e 1 saat kadar bir uzaklıkta yer alan Bray'den, toplu taşıma araçlarıyla merkeze gitmek oldukça kolaydır. Okulun düzenlediği gezi ve eğlence organizasyonları da genellikle Dublin odaklı olarak yapılmakta, günlük aktiviteler ise Bray'de gerçekleştirilmektedir.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İrlanda Bray Atc
İrlanda Bray Atc
İrlanda Bray Atc
İrlanda Bray Atc

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim