California Language Academy San Diego

California Language Academy San Diego Amerika Dil Okulu

Amerika / San Diego / Merkez

San Diego: 1769’da kurulan şehir Kaliforniya’nın en eski kentidir. Göz alıcı plajları, sıcakkanlı insanları ve güvenli ortamıyla İngilizce eğitim almak için ilk tercihler arasındadır. La Jolla Shores, Coronado Island ve Carlsbad plajları en cezbedici noktalarından sadece bir kaçıdır.
CLA San Diego: Şehrin tam kalbindeki konumu ve sunduğu çeşitli programları ile İngilizce eğitimi için oldukça cazip bir merkezdir.
Okulun Konumu: Şehirmerkezinde, toplu taşımaya, plajlara, yiyecek-içecek imkanlarına oldukça yakın konumdadır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Okulun donanımı: CLA, her iki şubesini de kendine ait 200 kişilik kapasiteli binalarında kurmuştur. Los Angeles şubesinde 10 derslik, San Diego şubesinde ise 12 derslik bulunan okulda sınıflar 8 kişiliktir. Öğrencilerin eğitimini kolaylıkla ve keyifle alması için gereken tüm donanım mevcuttur.
Sunulan Programlar: 1 ders 45 dakika ve min. süre 2 haftadır.
Part-Time & Vacation English: Genel İngilizce okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinin geliştirilmesine yöneliktir. haftada 16 ve 20 ders Standart seçenekler mevcuttur.
Full-Time Intensive English: Genel İngilizce becerilerine yöneliktir. Haftada 24-28 ders Yoğun; haftada 36 ders Süper yoğun seçenekleri mevcuttur.
Premium Part-Time Programlar: İş İngilizcesi, Pathway ve TOEFL, TOEIC veya IELST sınav hazırlık kurslarından oluşur. Haftada 16 ve 20 ders Standart seçenekler mevcuttur.
Premium Full-Time Programlar: İş İngilizcesi, Pathway ve TOEFL, TOEIC veya IELST sınav hazırlık kurslarından oluşur. Haftada 24-28 ders Yoğun; haftada 36 ders Süper yoğun seçenekleri mevcuttur.

devamını göster Devamını Göster

California Language Academy Amerika Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim