Sunulan Programlar:

CLA Junior San Diego

CLA Junior - Junior Study Tour

Amerika / San Diego / Merkez

Los Angeles ve San Diego gibi Güney Kaliforniya’nın en gözde yerleşimlerinin tadına vararak İngilizce öğrenmek için muhteşem bir fırsat sunan bu program Yaz veya Kış olmak üzere 2 dönem alınabilmektedir. Santa Monica plajı, Disneyland, Coronado Adaları vb gibi pek çok yöreye özgü cazibe noktasını görme şansı sunan programa katılım yaşı ortalaması 13-18 arasındadır.
Los Angeles programı California Language Academy’nin kendi binasında,San Diego programı ise CLA’ya yakın Escondido High School’da yürütülür. Öğleden önce İngilizce dersleri verilir, günün kalanında ise eğlenceli aktiviteler ve gezilere vakit ayrılmaktadır.
California Language Academy’nin özel olarak seçtiğiailelerin yanında konaklama sağlanır. Aileler, öğrencilerin sabah ve akşam okula ulaşımlarını sağlamaktan sorumludurlar. Tüm ders materyalleri, aktiviteler, geziler paket içeriğine dahildir.
Yaz dönemi programı Temmuz-Ağustos aylarında, Kış dönemi programı ise Ocak başı-Mart sonu arasında yapılır. Bu dönemde ülkemizde soğuk kış günleri yaşanırken böyle bir program ile öğrencilerin sömestr tatilini, ılık Kaliforniya’da eğlenceli bir tatil ile geçirme fırsatı sunulmaktadır.

devamını göster Devamını Göster

CLA Junior Amerika Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim